All articles about Znieczulenie

znieczulenie

Operacja ambulatoryjna katarakty z bezbolesnym znieczuleniem oka u ludzi w starczym wieku.

Postęp cywilizacji i coraz większa ilość czasu spędzana przed najróżniejszymi ekranami powodują u ludzi sporo różnych chorób. Nadwaga, problemy z sercem i kręgosłupem, a także najróżniejsze schorzenia wzroku pojawiające się u coraz młodszych ludzi.

Continue reading Operacja ambulatoryjna katarakty z bezbolesnym znieczuleniem oka u ludzi w starczym wieku.

Każda kobieta chce wyglądać jak najwspanialej

Im lepiej czujemy się w własnym ciele, tym bez wątpienia lepiej przychodzi nam używanie z życia, gdyż jesteśmy bardziej pewni siebie, radośniej nawiązujemy nowe znajomości. Choć może się wydawać, iż wygląd miejsc intymnych nie może powodować nam problemów, to jednak może dziać się tak, że jeżeli nie wypełnia on naszych założeń, to będziemy stronić od intymnych zbliżeń, nawet jeśli od lat posiadają one miejsce tylko oraz wyłącznie z jednym partnerem. Coraz częściej panie są świadome swojego ciała oraz wydają sobie sprawę z tego, jak sporo ma szansę znaczyć odpowiedni wygląd okolic intymnych, jeśli chodzi o doznawanie przyjemności w czasie zbliżeń.

Continue reading Każda kobieta chce wyglądać jak najwspanialej

Minimalizacja tkanki tłuszczowej, dermatologia estetyczna

Nadwyżka tkanki tłuszczowej, to w zasadzie problem estetyczny, jaki dotyczy zarówno kobiet jak i panów. U facetów miejsca skupiska tkanki tłuszczowej to brzuch, boki, kark, szyja, podbródek. Jej umiejscowienie jest zależne od genów i pomimo odchudzania reszty ciała, w owych miejscach nie dostrzegamy większej poprawy. Uprawianie sportu również nie redukuje nagromadzonej tkanki, co jest efektem jej słabego metabolizmu.

Continue reading Minimalizacja tkanki tłuszczowej, dermatologia estetyczna

Likwidujemy przepuklinę pachwinową? Nie obawiaj się!

To normalne, że coś nieznanego zawsze budzi niepokój, co nieco, o czym mało wiemy, bądź słyszymy plotki, które na nowo mocniej napędzają bakcyla niepewności. Tak jest naturalnie inaczej z różnorodnymi operacjami, wizytą w szpitalu. Trudno się zdumiewać, sprawność mamy wyłącznie jedno, boimy się go zaprzepaścić, ale wiemy, że w razie kłopotów powinniśmy zdecydować się nawet na operację. Wielu zdiagnozowanych do zabiegu przepukliny pachwinowej zachowuje się tradycyjnie – nogi podcina im zgroza, a pot zalewa całe ciało. Bez paniki, ta operacja jest w rzeczywistości niegroźny. Zresztą przeczytajcie jak przebiega tego typu zabieg.

Continue reading Likwidujemy przepuklinę pachwinową? Nie obawiaj się!