All articles about Zęby

zęby

Sposoby na efektowne i proste zęby. Stop z zahamowaniami i czas na estetyczny, szeroki uśmiech

Co raz większa liczba ludzi cieszy się pięknym i białym uśmiechem. Uważacie, że mają tak zawsze? Poniektórzy może tak, ale reszta na pewno musiała zainwestować w aparat ortodontyczny. sporadycznie niestety trzeba to ścierpieć, żeby później nie posiadać zahamowań. Sam z autopsji wiem, co to znaczy aparat na zębach. Nie jest proste jego założenie, bo trzeba mieć skontrolowane wszystkie zęby, więc trzeba być pod stałą kontrolą specjalisty.

Continue reading Sposoby na efektowne i proste zęby. Stop z zahamowaniami i czas na estetyczny, szeroki uśmiech

Walczymy z kamieniem nazębnym…

O konieczności regularnego usuwania kamienia nazębnego mówi się dużo. Dlaczego jest to tak kluczowa sprawa? Bo kamień nazębny może stać się przyczyną wielu groźnych zagrożeń z jamą ustną (np. próchnica). Kamień nazębny, który niewzruszenie trzyma się przy brzegu dziąseł, musi zostać możliwie jak najprędzej usunięty.

Continue reading Walczymy z kamieniem nazębnym…

Sprawdzamy czy w miejscowościach takich jak Tomaszów Mazowiecki znajdziemy odpowiedniego dentystę?

Gdy jesteśmy malutcy nie posiadamy nawet zębów, dopiero później zaczynają pojawiać się mleczaki, które po jakimś czasie zaczynają wypadać i potem pojawiają się zęby stałe. Nie jest to coś niesamowitego.

Continue reading Sprawdzamy czy w miejscowościach takich jak Tomaszów Mazowiecki znajdziemy odpowiedniego dentystę?

Implanty we Wrocławiu – sposób na olśniewający uśmiech

Zadbane i zdrowe zęby, to ważny komponent naszej aparycji. Doskonały uśmiech z całą pewnością dodaje piękna i podnosi naszą wartość, pomagając zdobyć sympatię i zaufanie rozmówcy. Jeżeli jednak mamy kłopot z idealnym uśmiechem, z pomocą pospieszy nam implantologia. Jest to aktualnie najbardziej efektywna metoda uzupełnienia brakujących zębów.

Continue reading Implanty we Wrocławiu – sposób na olśniewający uśmiech

Lekarz stomatolog a oferta leczenia

Dbanie o zęby należy do niezwykle ważnych czynności, mających na celu zachowanie higieny w ustach. Już od najmłodszych lat wpajane jest to, jak ważna jest czystość oraz jak skomplikowanie jest wyleczyć zepsute jeszcze w dzieciństwie zęby. Biorąc pod lupę specjalizację lekarską taką jak stomatolog może się szczycić niezwykle dużą bazą fachowców. W mieście wojewódzkim kurują żeby nawet osoby z innych części kraju, ponieważ stomatolog cieszy się dużą popularnością i ogólnym prestiżem na tle całego kraju.

Continue reading Lekarz stomatolog a oferta leczenia