All articles about Zarost

zarost

Jak pielęgnować zarost w należytej formie?

W ostatnim czasie wiele mówi się na zagadnienie męskiej higieny oraz pielęgnacji. Jeszcze całkiem ostatnio być może, żaden mężczyzna nie wyobrażał sobie zużytkowania dużej ilości kosmetyków, dzięki którym jego skóra została zachowana w dalszym ciągu w bardzo dobrym stanie. Szczęśliwie, czasy się zmieniły. Należałoby w tym miejscu wspomnieć, że raz po raz większa liczba mężczyzn używa codzienne rozmaite specyfiki, dzięki którym kondycja ich skóry stoi na zdecydowanie wysokim poziomie.

Continue reading Jak pielęgnować zarost w należytej formie?

Na całe szczęście już nie musimy używać brzytwy! Zobacz te porady

Choć w sumie nie wszyscy mężczyźni posiadają bujny zarost – i nawet bez regularnego golenia, to jednakowoż rzadko można spotkać takiego faceta, który najzwyczajniej w świecie nie ma jakiegokolwiek zarostu na twarzy. Koncerny zajmujące się produkcją golarek naturalnie są z owego powodu bardzo uradowane – przecież stoją za owym biznesem wielkie pieniądze.

Continue reading Na całe szczęście już nie musimy używać brzytwy! Zobacz te porady

Ałun w sztyfcie świetnie zastąpi dezodorant

W jaki sposób zadbać o swoją skórę po goleniu? Kiedy się wciąż golimy, nie istotne czy jesteśmy mężczyzną i usuwamy zarost, czy jesteśmy kobietą więc dokonujemy depilacji, to powinniśmy posiadać świadomość, że skóra w tym czasie jest podrażniana oraz może dochodzić do wielu infekcji. Przez to właśnie potrzeba rozmyślać, jak oraz czym się golić, by efekt był jak najwspanialszy, a skaleczenia minimalne.

Continue reading Ałun w sztyfcie świetnie zastąpi dezodorant

Czy usuwanie zarostu musi zawsze wyglądać tak samo?

Pielęgnacja skóry mężczyzny to z pewnością wybitnie dotkliwe zadanie. Okazuje się po wielokroć, że istotna część przedstawicieli płci męskiej nie lubi aplikować jakichkolwiek środków ochronnych, wyjątkowo jeżeli dotyczy to skóry twarzy. Przez większość z nich zastosowanie specyfików uznawane jest za mało męskie. Na szczęście sytuacja w ostatnich latach uległa istotnej zmianie. Stosowanie wszelkiego rodzaju kremów oraz balsamów jest na porządku powszednim.

Continue reading Czy usuwanie zarostu musi zawsze wyglądać tak samo?