All articles about Zabieg

zabieg

Powody do zrobienia sobie operacji plastycznych

Powody do zrobienia sobie operacji modelującej uszu są rozmaite. Zwykle sprowadzają się do dużego kompleksu odstawiających małżowin. To wyróżnianie się bywa nierzadko przedmiotem aluzji. Niejednokrotnie prowadzi to do załamań nerwowych, a nawet depresji. Fachowcy od chirurgii estetycznej komentują tę sprawę i zapewniają: operacje na uszach należą do najprostszych pośród innych zabiegów na skórze. Z drugiej strony zabieg na uszach, (nie inaczej jak na innych fragmentach ciała) – jeśli już się nań zdecydujemy – powinien być zrobiony raz i porządnie. Kolejne korekty niosą za sobą zagrożenia, dodatkowe odczuwanie bólu oraz zmniejszanie zasobów portfela.

Continue reading Powody do zrobienia sobie operacji plastycznych

Metoda na młody wygląd czyli popularne zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej

Gdy osiągamy pewien wiek, coraz trudniej nam wyglądać młodo. Wiele zależy również od naszych genów. Faktem jest, że jedni starzeją się szybciej, inni wolniej.

Continue reading Metoda na młody wygląd czyli popularne zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej

Kosmetyczna recepta na młodość czyli skuteczne zabiegi medycyny estetycznej

Gdy osiągamy określony wiek, coraz trudniej nam wyglądać młodziej. Dużo zależy także od typu urody. Nie da się ukryć, że po niektórych bardziej widać ich wiek, inni natomiast trzymają się znakomicie. Oczywiście trzeba dbać o siebie, żeby zachować dobry wygląd, aczkolwiek na proces starzenia się nie mamy wpływu. Obecnie jednak współczesna kultura narzuca nam model życia, w myśl którego powinnyśmy jak najdłużej wyglądać młodzieńczo. Tak silny trend pozwolił na skuteczny rozwój medycyny estetycznej.

Continue reading Kosmetyczna recepta na młodość czyli skuteczne zabiegi medycyny estetycznej

Usuwanie katarakty w czeskich klinikach jako doskonała alternatywa dla polskich chorych.

Okazuje się, iż leczenie zaćmy w znajdujących się na terenie Czech ośrodkach zdrowia to idealna alternatywa dla polskich chorych. Nie będą oni bowiem tam czekać w długich kolejkach, tylko zabiegi przeprowadzane są praktycznie „od ręki”. W kraju na zabieg tego typu czeka prawie pół miliona chorych, a razem z uprawomocnieniem Dyrektywy Transgranicznej Polacy mogą decydować się na to, aby zabieg wykonać w Czechach.

Continue reading Usuwanie katarakty w czeskich klinikach jako doskonała alternatywa dla polskich chorych.

Ujrzeć na swoje oczy, by istnieć i cieszyć się widokiem pięknych krajobrazów.

W przeciągu naszego istnienia, nasz wzrok słabnie. Niektórzy przestają zupełnie widzieć na oczy. Zdarzają się wypadki, w jakich ludzie stracą wzrok. Inni nie widzą od początku swego urodzenia.

Continue reading Ujrzeć na swoje oczy, by istnieć i cieszyć się widokiem pięknych krajobrazów.