All articles about Wyprawa

wyprawa

Wspólna podróż to interesujące doświadczenie. Recepta na udaną podróż to podobne podróżnicze zainteresowania i niemal identyczna pasja przygody

Podróż podróży nierówna, wiedzą o tym osoby, którym trudno odnaleźć odpowiedniego kompana do podróży. Nie ma bowiem dwóch takich samych osób, a przekonać się o tym można także w czasie podróży. No cóż, jedna osoba woli długie wyprawy okraszone dodatkowo szczyptą adrenaliny, a inny będzie bardziej preferował częste przystanki i raczej łatwej trasy. Dlatego tak istotne jest, ażeby w jak największym stopniu dobrać ekipę pod kątem niemal identycznych doświadczeń i podobnych podróżniczych wymagań.

Continue reading Wspólna podróż to interesujące doświadczenie. Recepta na udaną podróż to podobne podróżnicze zainteresowania i niemal identyczna pasja przygody

Jak zorganizować wyprawę w góry? O jakich kwestiach koniecznie należy pamiętać?

Być może mamy w planach wybrać się w góry, by zdobyć nowe szczyty albo poznać nowe ścieżki. Faktycznie bardzo dobrze, lecz aby wyprawa była udana obowiązkowe jest, ażeby najlepiej się do tego przygotować.

Continue reading Jak zorganizować wyprawę w góry? O jakich kwestiach koniecznie należy pamiętać?

Gdzie najlepiej wybrać się na wakacje last minute?

Obecnie mnóstwo osób decyduje się na spędzenie wakacji za granicą. Jeżeli się nad tym głębiej zastanowisz, wtedy okaże się, że jest to wielce rozsądny pomysł. Kiedy porównasz koszty wakacji dla przykładu nad polskim morzem i w Turcji, wówczas zdecydowanie okaże się, że jest on niemal taki sam. Oczywiście polskie morze ma swoich zwolenników i nie da się ukryć, że ma swój urok, jednak wakacje w Tunezji mają tę niezaprzeczalną zaletę, że praktycznie zawsze można tam liczyć na ładną pogodę.

Continue reading Gdzie najlepiej wybrać się na wakacje last minute?