All articles about Wybielanie

wybielanie

Uzębienie gwiazdy filmowej

Na co spoglądają ludzie, którzy cię pierwszy raz widzą? Na pewno są to ubiór, sposób mówienie, odcień oczu. No i oczywiście uśmiech. Nie czarujmy się, każdy ocenia nowo poznaną osobę po prezencji. W sytuacji, kiedy napotkany posiada odpychające, szczerbate zęby, jest zwykle negatywnie odbierany.

Continue reading Uzębienie gwiazdy filmowej

Perfekcyjny uśmiech!

Jeżeli nie masz problemów ze zdrowiem, twój uśmiech powinien to pokazywać – zachęcają stomatolodzy. Mało tego, twierdzą, iż zadbane zęby mają wpływ na stan naszego zdrowia. Stała higiena i leczenie ubytków działa korzystnie na stan układu pokarmowego, serce, płuca, oraz na jakość naszego życia seksualnego. Badania jednak alarmują, że statystyczny Kowalski posiada niekompletne uzębienie.

Continue reading Perfekcyjny uśmiech!

Wybielanie zębów u dentysty – w jaki sposób wygląda i czy daje właściwe wyniki?

Białe zęby naturalnie są wielkim atutem zarówno u kobiet jak także u mężczyzn, niestety nie każdy z nas może pochwalić się śnieżnobiałym uśmiechem.

Continue reading Wybielanie zębów u dentysty – w jaki sposób wygląda i czy daje właściwe wyniki?

A może wybielimy swoje uzębienie?

Na całe szczęście sukcesywnie maleje liczba tych Polaków, którzy w zupełności nie zwracają swojej uwagi na zęby. To świetna wiadomość, bo w sumie polscy podatnicy niejako później zrzucają się na długotrwałe leczenie. Jeśli statystyczny Kowalski będzie w regularnych odstępach chadzał do stomatologa, pewnie jego zęby będą OK.

Continue reading A może wybielimy swoje uzębienie?