All articles about Włosy

włosy

Sesje na solarium a dbanie o skórę

Jakie są zasady korzystania z solarium, powinna wiedzieć każdy,kto pragnie zacząć stałe sesje opalania. Wybór odpowiednich kremów przed i po zakończeniu opalania, a także dostosowanie czasu, który będziemy poświęcać na tego rodzaju czynności to szczególnie istotne czynniki. Solarium pod żadnym względem nie będzie niebezpieczne, jeżeli odpowiednio zadbamy o spełnianie wszystkich ważnych warunków. Cennej porady możemy zaczerpnąć u każdej wyszkolonej osoby, która obsługuje to urządzenie.

Continue reading Sesje na solarium a dbanie o skórę

Pielęgnacja włosów – środki i akcesoria do stylizacji

Jeżeli chodzi o wygląd człowieka, jednym z istotnych elementów jest fryzura. To na podstawie fryzury i koloru włosów nierzadko dokonuje się opisu osoby. Włosy mogą być cechą charakterystyczną danego człowieka, a w przypadku kobiet są swoistą wizytówką. Od dopasowania odpowiedniego uczesania zależy bardzo wiele.

Continue reading Pielęgnacja włosów – środki i akcesoria do stylizacji

Czasem nasze ciało potrzebuje wsparcia

Funkcjonujemy coraz prędzej, coraz mniej czasu posiadamy na wypoczynek, czy na spokojne spożycie zdrowego posiłku. To wszystko w pewnym okresie ma szansę wywrzeć zły wpływ na nasz organizm, a co się z tym wiąże, dostrzeżemy, iż mamy znacznie mniej energii, iż wypadają nam włosy, paznokcie się łamią, a cera daleka jest od ideału.

Continue reading Czasem nasze ciało potrzebuje wsparcia

Wzmacniamy lub leczymy

Należy sobie zdawać sprawę z tego, że nasza domowa apteczka może być wypełniona w dwa typy leków. Z jednej strony możemy się zaopatrzyć w takie leki, które będą nam pomagały w chronieniu swojego organizmu przed najróżniejszymi schorzeniami, z drugiej strony, powinny się w niej też znaleźć takie leki, które dopomogą nam w walce z tymi schorzeniami kiedy one już się zjawią. Dlatego tak ważne jest to, abyśmy pamiętali, iż przeciwdziałanie jest ważna i jednocześnie też tak istotne jest to, abyśmy zawsze posiadali pod ręką sprawdzone medykamenty, które szybko na nas oddziałują.

Continue reading Wzmacniamy lub leczymy