All articles about Witaminy

witaminy

Najwyższa pora, aby zmienić swoje nawyki żywieniowe

Okres urlopowy już kwitnie. Słoneczko co raz mocniej grzeje, a my pokazujemy co raz więcej ciała. Organizujemy także rodzinne wakacje. Bez wątpienia mnóstwo ludzi jeździ na wczasy nad ciepłe morze. Tęsknimy już do tych beztroskich chwil na plaży oraz wesołych kąpieli w lazurowej wodzie. Wyskoczył tylko jeden poważny problem. Niestety nie możemy wejść w kostium do kąpieli z zeszłego roku.

Continue reading Najwyższa pora, aby zmienić swoje nawyki żywieniowe

Herbata matcha – poznaj sekrety parzenia a także wyjątkowe własności

Na całym świecie słynna i lubiana – herbata matcha sklep jest ceniona w wielu miejscach na Ziemi. Dlaczego? Prezentujemy Wam powody, dla jakich nieomalże wszyscy ludzie zwariowali na jej punkcie.

Continue reading Herbata matcha – poznaj sekrety parzenia a także wyjątkowe własności

Piękno rodzi się w środku

O tym jaką istotną rolę odgrywa odpowiednia pielęgnacja ciała a także utrzymanie dobrego samopoczucia wiedzą nie tylko kobiety, ale i mężczyźni, coraz chętniej sięgają po preparaty do pielęgnacji czy witaminy i preparaty upiększające. Jest to wyjątkowo istotne w czasach wzrostu cywilizacyjnego, ery fast foodów, ciągłego niedoboru odpoczynku oraz nadmiaru obowiązków.

Continue reading Piękno rodzi się w środku

Powinniśmy wspomagać nasze ciało

Zazwyczaj jeśli ktoś zdecyduje się na wykonywanie treningów oczekuje, iż rezultaty będą błyskawicznie widoczne. Oczywiście niby wszyscy zaznaczymy, iż tak być nie ma szansy, a jednak jeśli przez dłuższy czas nic się nie zmienia i nie widzimy najmniejszych rezultatów, to czujemy się oszukani.

Continue reading Powinniśmy wspomagać nasze ciało

Przegoń smutki jesienią!

Nasze życie jest bezpośrednio związane z rytmem natury. Kiedy przyroda budzi się do życia, wstępują w nas siły witalne. Ogrania nas wówczas mnóstwo energii, mamy zamiar góry przenosić. Gdy obumiera – tracimy rezon. Jesienią, kiedy dni stają się krótsze, niebo jest bardziej zachmurzone a powietrze rześkie, łatwo łapiemy infekcje i odnotowujemy znaczny spadek energii.

Continue reading Przegoń smutki jesienią!