All articles about Usta

usta

Kosmetyki profesjonalne

W pierwszych promieniach wiosennego słońca często odnosimy wrażenie, że nasza cera nie zachwyca swym wyglądem, a włosy są wypłowiałe są wypłowiałe. To pierwszy impuls do zmian. Co proponują dla nas tej wiosny kreatorzy trendów? Jak zwykle działają przez zaskoczenie. W tym sezonie ma być barwnie, soczyście i pięknie.

Continue reading Kosmetyki profesjonalne

Uzębienie gwiazdy filmowej

Na co spoglądają ludzie, którzy cię pierwszy raz widzą? Na pewno są to ubiór, sposób mówienie, odcień oczu. No i oczywiście uśmiech. Nie czarujmy się, każdy ocenia nowo poznaną osobę po prezencji. W sytuacji, kiedy napotkany posiada odpychające, szczerbate zęby, jest zwykle negatywnie odbierany.

Continue reading Uzębienie gwiazdy filmowej

Piękny uśmiech i zadbane zęby

Budzący respekt wygląd to niezmiernie ważna rzecz dla każdego człowieka. W dzisiejszym świecie nienaganna aparycja jest w stanie być drogą do rozpoczęcia życiowej kariery. Istnieją takie profesje, gdzie zabieganie o wygląd należy do zawodowych obowiązków.

Continue reading Piękny uśmiech i zadbane zęby

Czym jest dermatologia estetyczna?

Lustereczko, powiedz przecie… Ilu z nas nie zadało sobie tego rodzaju zagadnienia stając przed lustrem? Nawet jeśli artykułujemy te słowa na wesoło to jest w nich cząstka prawdy. No cóż, czy chcemy tego, czy nie, aparycja jest dość istotny i warunkuje wiele spraw. Nie mówimy tu o wzorach piękna, do których niektórzy bzdurnie dążą, ale o pewnych detalach w wyglądzie, które nas irytują i preferowalibyśmy je odmienić. Z takimi właśnie przeszkodami zmaga się dermatolog estetyczny.

Continue reading Czym jest dermatologia estetyczna?

Czy warto stosować botoks, by poprawić swoją urodę? Co powinniśmy wiedzieć jeśli chodzi o to zagadnienie?

Współczesny świat nie wydaje się nazbyt prosty dla kobiet. Wymaga on bowiem, żeby sprawy załatwiała ona z gracja oraz na wysokim obcasie, posiadała talię osy, a do tego piękną, prawie dziecięcą cerę mając 40, a nawet 50 lat. Codzienne kremy, różne nowoczesne mikstury, pomimo cudownych receptur, nie mogą niestety dać nam takich rezultatów, jakich się oczekuje. Nie ma się co dziwić, że wciąż większą popularnością cieszą się zabiegi z botoksu.

Continue reading Czy warto stosować botoks, by poprawić swoją urodę? Co powinniśmy wiedzieć jeśli chodzi o to zagadnienie?