All articles about Uśmiech

uśmiech

Uzębienie gwiazdy filmowej

Na co spoglądają ludzie, którzy cię pierwszy raz widzą? Na pewno są to ubiór, sposób mówienie, odcień oczu. No i oczywiście uśmiech. Nie czarujmy się, każdy ocenia nowo poznaną osobę po prezencji. W sytuacji, kiedy napotkany posiada odpychające, szczerbate zęby, jest zwykle negatywnie odbierany.

Continue reading Uzębienie gwiazdy filmowej

Piękny uśmiech i zadbane zęby

Budzący respekt wygląd to niezmiernie ważna rzecz dla każdego człowieka. W dzisiejszym świecie nienaganna aparycja jest w stanie być drogą do rozpoczęcia życiowej kariery. Istnieją takie profesje, gdzie zabieganie o wygląd należy do zawodowych obowiązków.

Continue reading Piękny uśmiech i zadbane zęby

Implanty we Wrocławiu – sposób na olśniewający uśmiech

Zadbane i zdrowe zęby, to ważny komponent naszej aparycji. Doskonały uśmiech z całą pewnością dodaje piękna i podnosi naszą wartość, pomagając zdobyć sympatię i zaufanie rozmówcy. Jeżeli jednak mamy kłopot z idealnym uśmiechem, z pomocą pospieszy nam implantologia. Jest to aktualnie najbardziej efektywna metoda uzupełnienia brakujących zębów.

Continue reading Implanty we Wrocławiu – sposób na olśniewający uśmiech

W jaki sposób powinno się dbać o swoje zęby?

W dzisiejszym świecie wygląd posiada wielkie znaczenie. Wielkim błędem jest nie przyjmowanie tego oczywistego faktu. Osoby publiczne, czy gwiazdy estrady mają wręcz obowiązek troszczyć się o swoją urodę. Tymczasem my, zwyczajni śmiertelnicy, wcale nie musimy dążyć do idealnego wizerunku, starczy, że we właściwy sposób zatroszczymy się o swój wygląd. Zdajemy sobie sprawę doskonale, że o wiele milej obcuje się z osobą, która umie zatroszczyć się o siebie oraz uwydatnić własne dobre strony.

Continue reading W jaki sposób powinno się dbać o swoje zęby?

W jaki sposób poradzić sobie z niezwykle trudnym zadaniem jakim, niezaprzeczalnie jest wybranie dobrego dentysty?

Prawie każdy z nas na słowo: dentysta nieświadomie się krzywi. Prawdą bowiem jest, że dla mało kogo taka wizyta jest przyjemnie spędzonym czasem. Jednak, gdy sytuacja wymaga zapisania się na spotkanie ze stomatologiem, warto upewnić się, iż oddajemy się w ręce profesjonalisty. Jakie są więc metody zyskiwania takiej wiedzy?

Continue reading W jaki sposób poradzić sobie z niezwykle trudnym zadaniem jakim, niezaprzeczalnie jest wybranie dobrego dentysty?