All articles about Turystyka

turystyka

Propozycje z biur podróży – kiedy wybieramy się w gorące regiony

Zbliżają się wakacje i należy powoli przemyśleć sobie dokąd mamy zamiar wyruszyć na oczekiwaną wycieczkę. Mamy bardzo dużo ofert biur podróży, które oferują nam wyjazdy w ciepłe kraje. Wyjazd do kraju, gdzie na pewno możemy spodziewać się dobrej pogody może stać się dla nas najlepszym rozwiązaniem. Nie jeden raz możemy przypomnieć bez wątpienia takie momenty, kiedy pojechaliśmy do nadmorskich miejscowości w kraju na oczekiwany urlop, o którym myśleliśmy od miesięcy, a tutaj pogoda nas nie oszczędzała i lało na przykład przez dwa tygodnie.

Continue reading Propozycje z biur podróży – kiedy wybieramy się w gorące regiony

Jeśli chcemy udać się na biwak dobrze kupić komfortowy namiot

W sklepach są różne namioty turystyczne musimy tylko znać konkrety, żeby wybrać ten odpowiedni model. Istotne jest w ile osób będziemy biwakować i to do jakiego miejsca się wybieramy. Miejsce jest ważne, dlaczego? Otóż wśród turystycznych namiotów znajdziemy takie, które lepiej sprawdzą się w lesie i takie, które sprawdzą się na plaży. Poza tym w sklepach możemy kupić też fajne namioty, które będziemy mogli rozstawić za domem na podwórku, dzieciaki będą miały frajdę.

Continue reading Jeśli chcemy udać się na biwak dobrze kupić komfortowy namiot

Ciekawe miejsca na spędzenie aktywnie urlopu czyli co proponują w dalszym ciągu niedostępne i dzikie Bieszczady

Bieszczady to jeden z niewielu naprawdę dzikich, nie do końca odkrytych jeszcze rejonów w naszym kraju. W ostatnim czasie mocno ulega to zmianie, turystyka coraz bardziej się promuje, pojawiają się kolejne atrakcje i kwatery, ale nadal jeszcze im daleko do tej masówki, którą można zobaczyć przykładowo w Zakopanem.

Continue reading Ciekawe miejsca na spędzenie aktywnie urlopu czyli co proponują w dalszym ciągu niedostępne i dzikie Bieszczady

Dlaczego góry w naszym kraju są tak popularne wśród turystów, gdzie można szukać noclegów.

Co roku góry w naszym kraju są odwiedzane przez setki tysięcy turystów, i to tak naprawdę praktycznie we wszystkie pory roku. Zima to oczywiście czas śnieżnych szaleństw, setki ośrodków narciarskich i snowboardowych czekają na miłośników takiej aktywności. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się czas świąteczny i ferie zimowe, wtedy większość noclegów będzie wynajęta i trudno cokolwiek wolnego znaleźć.

Continue reading Dlaczego góry w naszym kraju są tak popularne wśród turystów, gdzie można szukać noclegów.