All articles about Tatry

Tatry

Atrakcje Bukowiny Tatrzańskiej

Znajdująca się na Skalnym Podhalu, na wysokości 967 – 1000 m n. p. m. Bukowina Tatrzańska, to świetne miejsce do podziwiania fenomenu Tatr – nic, zatem dziwnego, że co roku coraz więcej osób decyduje się by spędzić tu wakacje a Bukowina Tatrzańska pretenduje do najpopularniejszego miejsca na wypoczynek 2014, ferie i wakacje.

Continue reading Atrakcje Bukowiny Tatrzańskiej

Tanie noclegi w Zakopanem

Aktualnie Zakopane stało się niebywale lubiane wśród mieszkańców kraju byłego ZSRR. Góry są chętnie odwiedzane latem, gdy pogoda jest odpowiednia do miłych, wyżynnych eskapad – marszy do Morskiego Oka i głębiej w Tatry, do innych tatrzańskich jezior. Zimową porą piękne Zakopane jest oblegane przez miłośników białego szaleństwa z każdego zakątku kraju i z zagranicy.

Continue reading Tanie noclegi w Zakopanem

Doceń walory Polski – polecane miejsca na wyjazd

W Polsce jest sporo ładnych atrakcji turystycznych. Może nie aż tyle co w chociażby Italii czy Kanadzie, ale i tak Polacy nie mogą miewać żadnych kompleksów – bo tak się składa, że zamieszkujemy w ładnym kraju. Autentycznie każdy rejon w naszym kraju to miejsce, gdzie wszyscy spragnieni atrakcyjnych widoków mają okazję znaleźć naprawdę sporo.

Continue reading Doceń walory Polski – polecane miejsca na wyjazd

Polska bez wątpienia jest bardzo ładnym miejscem!

W naszym kraju jest wiele ładnych atrakcji turystycznych. Może nie tyle co w choćby Hiszpanii bądź Australii, lecz tak czy siak ludzie w Polsce nie mogą miewać żadnych kompleksów – tak się składa, że zamieszkujemy w fajnym miejscu. Naprawdę każdy region w naszym kraju to miejsce, w którym spragnieni fajnych miejsc mogą odnaleźć całkiem wiele.

Continue reading Polska bez wątpienia jest bardzo ładnym miejscem!