All articles about Stres

stres

Bardzo szybkie tempo życia, ogromnie dużo obowiązków i nadmiar stresu to nasza codzienność. Pęd życia nie zwalnia, a my czujemy, że coraz mniej dajemy sobie z tym wszystkim radę a obowiązki powoli nas przytłaczają.

Nadmiar stresu i obowiązków przez dłuższy czas sprawia, że nasza wydajność ogromnie spada. Jeśli odpowiednio szybko nie zatroszczymy się o siebie, będzie tylko ciężej.

Continue reading Bardzo szybkie tempo życia, ogromnie dużo obowiązków i nadmiar stresu to nasza codzienność. Pęd życia nie zwalnia, a my czujemy, że coraz mniej dajemy sobie z tym wszystkim radę a obowiązki powoli nas przytłaczają.

Jak walczyć z zaparciami?

Zaparcia, czyli inaczej zwane obstrukcja bądź zatwardzenie, to częsta przypadłość. Nie wolno powinno się jej zapobiegać, bo w poważnych przypadkach może ona stać się powodem śmierci. Owa niewygodna i nieprzyjemna przypadłość może mieć różne podłoże. Dobrze jest wiedzieć, że przed zasięgnięciem produktów aptecznych, można spróbować walczyć z nią metodami domowymi oraz naturalnymi.

Continue reading Jak walczyć z zaparciami?

Jak wyleczyć wysiłkowe nietrzymanie moczu

Wybranie fachowej metody leczenia to właściwie podstawa w wypadku chęci pozbycia każdej przypadłości związanej z przypadłościami ginekologicznymi. W dwudziestym pierwszym wieku nowoczesne zabiegi występują nie tylko u wielu lekarzy pierwszego kontaktu i pediatrów, ale także specjalistów. Przy pewnych uciążliwych trudnościach związanych ze zdrowiem, takich jak trudne do wyleczenia nietrzymanie moczu, dobrze jest postarać się o specjalistyczne leczenie, takim jak między innymi waginoplastyka. Współcześnie

Continue reading Jak wyleczyć wysiłkowe nietrzymanie moczu

Zabiegi regeneracyjne

Współcześnie doba nieustannego pędu sprawia, że codzienna praca bywa często nieustannym wyścigiem, który nie pozostaje bez negatywnego wpływu na cerę. Ciągły stres odbija się przecież nie jedynie na psychice, lecz również na urodzie. A wiadomo, że dbałość o zadbaną cerę to teraz niezaprzeczalna podstawa osobistej higieny, która z kolei ma niezwykły wpływ na samopoczucie. Jaki jednak salon kosmetyczny warto wybrać?

Continue reading Zabiegi regeneracyjne

Pod żadnym pozorem nie bójmy się pójść do lekarza psychoterapeuty!

Coraz szybsze tempo życia, problemy ze uzyskaniem pracy lub z utrzymaniem obecnego zatrudnienia, wieloletnie kredyty, zarobkowa exodus i powrót do ojczyzny, żeby na nowo poukładać sobie życie… Wszystkie te zmartwienia zostawiają ślad, mają wpływ na pogorszenie sprawności, co prowadzi do rosnącego poziomu stresu. Jeśli przekroczy on dopuszczalną dozę tolerowaną przez organizm i w zamian mobilizować rozpocznie przeszkadzać w
codziennym funkcjonowaniu, to znak, że musimy rozważyć wizytę u psychologa.

Continue reading Pod żadnym pozorem nie bójmy się pójść do lekarza psychoterapeuty!