All articles about Stres

stres

Masaż biurowy w pracy – w jaki sposób wygląda oraz jakie są jego zalety?

Czy słyszałeś niegdyś o czymś takim, jak na przykład masaż w pracy? Masaż biurowy w pracy staje się obecnie coraz popularniejszy i proponuje go bardzo sporo firm posiadających w swojej ofercie przeróżne aplikacje medyczne, warsztaty bądź również inne programy ochronne połączone ze zdrowiem.

Continue reading Masaż biurowy w pracy – w jaki sposób wygląda oraz jakie są jego zalety?

Pod żadnym pozorem nie bójmy się pójść do lekarza psychoterapeuty!

Coraz szybsze tempo życia, problemy ze uzyskaniem pracy lub z utrzymaniem obecnego zatrudnienia, wieloletnie kredyty, zarobkowa exodus i powrót do ojczyzny, żeby na nowo poukładać sobie życie… Wszystkie te zmartwienia zostawiają ślad, mają wpływ na pogorszenie sprawności, co prowadzi do rosnącego poziomu stresu. Jeśli przekroczy on dopuszczalną dozę tolerowaną przez organizm i w zamian mobilizować rozpocznie przeszkadzać w
codziennym funkcjonowaniu, to znak, że musimy rozważyć wizytę u psychologa.

Continue reading Pod żadnym pozorem nie bójmy się pójść do lekarza psychoterapeuty!

Bardzo szybkie tempo życia, ogromnie dużo obowiązków i nadmiar stresu to nasza codzienność. Pęd życia nie zwalnia, a my czujemy, że coraz mniej dajemy sobie z tym wszystkim radę a obowiązki powoli nas przytłaczają.

Nadmiar stresu i obowiązków przez dłuższy czas sprawia, że nasza wydajność ogromnie spada. Jeśli odpowiednio szybko nie zatroszczymy się o siebie, będzie tylko ciężej.

Continue reading Bardzo szybkie tempo życia, ogromnie dużo obowiązków i nadmiar stresu to nasza codzienność. Pęd życia nie zwalnia, a my czujemy, że coraz mniej dajemy sobie z tym wszystkim radę a obowiązki powoli nas przytłaczają.

Zabiegi regeneracyjne

Współcześnie doba nieustannego pędu sprawia, że codzienna praca bywa często nieustannym wyścigiem, który nie pozostaje bez negatywnego wpływu na cerę. Ciągły stres odbija się przecież nie jedynie na psychice, lecz również na urodzie. A wiadomo, że dbałość o zadbaną cerę to teraz niezaprzeczalna podstawa osobistej higieny, która z kolei ma niezwykły wpływ na samopoczucie. Jaki jednak salon kosmetyczny warto wybrać?

Continue reading Zabiegi regeneracyjne

Skuteczne maszyny przeznaczone do masażu

W zdrowym ciele zdrowy duch. Bolące kości, nabrzmiałe mięśnie, stres – to trudności współczesnego człowieka. Każdy borykający się z wspomnianymi trudnościami zasługuje na pięć minut samotnego relaksu, a ten zapewni mu dobry masażer. Masażer jestgenialnym urządzeniem rozluźniającym mięśnie, polepszającym krążenie i uspokajającym zatroskany umysł. Dla osób dotkniętych wymienionymiproblemami w szczególnym stopniu dobrym wyborem będzie mata masująca.

Continue reading Skuteczne maszyny przeznaczone do masażu