All articles about Soczewki

Soczewki

Recepta na okulary i co dalej? Wiadomości dla raczkujących w świecie optyki.

Kojarzone ze sobą zawody- optyk i okulista to zawody różne, ale oba stały się bardzo popularne, w momencie gdy w każdej większej galerii handlowej jest salon optyczny, w którym można umówić się do okulisty badającego wzrok na miejscu.

Continue reading Recepta na okulary i co dalej? Wiadomości dla raczkujących w świecie optyki.

Dobre miejsce w którym możesz leczyć choroby i wady oczu

Obecnie coraz częstszym problemem stają się różnorodne choroby wzroku. Określenia takie jak „operacje zeza” słyszy się bardzo często. Oprócz wad wrodzonych, które występowały praktycznie w każdych czasach, nagminne są wady nabyte. Biorą się one bardzo często z niewłaściwego trybu życia. Chodzi przede wszystkim o tak wszechobecne na dzień dzisiejszy przyrządy jak telewizja czy komputer. Same w sobie nie wywołują osłabienia wzroku.

Continue reading Dobre miejsce w którym możesz leczyć choroby i wady oczu

Okulary i wady wzroku nie powinny już wzbudzać w tobie obaw

Jesteś po przeciwległej stronie ulicy i za około trzy minuty będziesz u celu. Niestety, w tym samym czasie zauważasz, że nadjeżdża autobus, ale nie masz pojęcia czy to ten prawidłowy. Czujesz się niezadowolony, bo twój wzrok nie zezwala Ci rozwiązać napotkanej okoliczności – biec, czy nie biec. Czas to zaakceptować – potrzebujesz okularów.

Continue reading Okulary i wady wzroku nie powinny już wzbudzać w tobie obaw