All articles about Samopoczucie

samopoczucie

Żadna melancholia Ci nie upiorna, gdy masz w posiadaniu lampę do światłoterapii. Wypróbowywałeś już jak działa?

Odczuwasz ten moment czasami, jak gdyby nie chciało Ci się żyć. Nie jest to z pewnością komfortowy stan, a jawi się szeregiem różnorodnych symptomów. Priorytetowo, jest Ci niedobrze, chce ci się spać, nie masz energii i motywacji do stawiania czoła rzeczywistości. To co z reguły przynosi Ci zadowolenie obecnie jakby w ogóle ci nie pomagało.

Continue reading Żadna melancholia Ci nie upiorna, gdy masz w posiadaniu lampę do światłoterapii. Wypróbowywałeś już jak działa?

Racjonalne jedzenie to najłatwiejsza droga do długiego życia

Pozytywna informacja jest następująca, że bardzo dużo Polaków postanawia zmienić swój dotychczasowy tryb życia. Zdaliśmy sobie sprawę, że nasze codzienne przyzwyczajenia stają się niezwykle szkodliwe dla naszego zdrowia. Po pierwsze za dużo pracujemy. W pracy bywamy narażeni na wiele stresujących sytuacji. A gdy wracamy do mieszkania, bywamy przemęczeni i rozdrażnieni, co niekorzystnie wpływa nie tylko na nasze samopoczucie, ale również na nasze stosunki z najbliższymi. Nasza codzienna dieta też pozostawia wiele do życzenia. Zrezygnowaliśmy z domowych i pożywnych posiłków na rzecz słodkich przekąsek, połykanych w biegu, w barach szybkiej obsługi. Tego typu nieprawidłowe nawyki żywieniowe w zastawieniu z nadmierną ilością kawy powodują nieustanne kłopoty trawienne.

Continue reading Racjonalne jedzenie to najłatwiejsza droga do długiego życia

Dlaczego pożądane byłoby pić zieloną herbatę i herbaty ziołowe?

Na sklepowych półkach znajdziemy mnogość typów herbat. Zazwyczaj sięgamy po typowe herbaty czarne, wiele jednostek gustuje również w herbatach owocowych. A czy w naszym domu znajdują się również herbaty zielone lub ziołowe?

Continue reading Dlaczego pożądane byłoby pić zieloną herbatę i herbaty ziołowe?

Medycyna estetyczna – czy warto złożyć w niej wizytę

W czasach, gdzie niemal każdy dąży do niedoścignionych wzorców, poszukujemy rozwiązań, które przynajmniej odrobinę pozwolą nam się do owego wzorca zbliżyć. Na szczęście powstają kliniki medycyny estetycznej. Wystarczy skierować tam nasze kroki i na pewno uzyskamy informacje, jakie z zabiegów pomogą nam w doprowadzeniu naszej cery do porządku.

Continue reading Medycyna estetyczna – czy warto złożyć w niej wizytę

Gdy używamy z diety wtedy liczenie kalorii będzie jednym z naszych istotnych zadań

Stosowny wizerunek obecnie może nam naprawdę w wielu sprawach znacznie wspomóc, ponieważ niesamowicie dużo ludzi wielokrotnie przede wszystkim inicjuje analizowanie drugiej osoby od jej image zewnętrznego, gdyż ciężko na pierwszy rzut oka poznać jakie człowiek ma przekonania i jakie wyznaje wartości. Jest to bardzo istotne, ponieważ z pewnością nie jesteśmy samotną wyspą i potrzebowalibyśmy mieć nie tylko dobrą robotę, ale także wstępować w wyśmienite relacje, które w przyszłości będą się przekładały na to, iż będziemy mieli się z kim spotkać a także doradzić nawet w najtrudniejszych okolicznościach.

Continue reading Gdy używamy z diety wtedy liczenie kalorii będzie jednym z naszych istotnych zadań