All articles about Samolot

samolot

Wakacje w Chorwacji

Cudowne wakacje w Dalmacji czy wczasy w Splicie czy Dubrovniku nie muszą być obecnie wcale kosztowne. Każde wakacje jednak, czy to zimą czy latem, należy rozplanować z pewnym wyprzedzeniem. Z takiej przyczyny najlepszym pomysłem przed wyjazdem będzie zaznajomienie się z aktualnymi miejscami noclegowymi. W sieci aż huczy od niesamowitych ofert dobrych dla każdej osoby i na każdą kieszeń.

Continue reading Wakacje w Chorwacji

Oszczędność na tanich lotach jest naprawdę łatwo dostrzegalna. Gdzie szukać takowych lotów?

Staramy się zaoszczędzić na wielu rzeczach, ponieważ właściwie każdy preferuje mieć pewne dodatkowe pieniądze w portfelu czy chociażby na koncie bankowym. Niestety nie na wszystkim można zarobić, a to dlatego, że są pewne stawki, że coś taką i taką kwotę jest warta i przez to nie ma szans na niższą cenę.

Continue reading Oszczędność na tanich lotach jest naprawdę łatwo dostrzegalna. Gdzie szukać takowych lotów?

Czy zainkasujemy za odwołane loty odszkodowanie?

Można już szybciej sprawdzić jak wygląda sprawa odszkodowania

Kiedy wybieramy się na wymarzone wakacje, albo na zebranie biznesowe, jakoś nie myślimy o tym, że z powodu złej aury, albo usterek maszyny, może się okazać, że nasz lot będzie całkowicie wycofany w konkretnym dniu, albo zostanie przeniesiony na późniejszą porę.

Continue reading Czy zainkasujemy za odwołane loty odszkodowanie?

Jak zmieścić latanie po świecie w prywatnym budżecie?

Wakacje oraz urlopy w odległych, interesujących i przeważnie znajdujących się w ciekawszym klimacie miejscach stale były bardzo atrakcyjną perspektywą spędzania wolnego czasu. Podróże wraz z rozwojem cywilizacji i co za tym idzie techniki stawały się ciągle szybsze, dalsze oraz bardziej komfortowe. Rozrost lotnictwa oraz zwiększenie niezawodności sprawił, że taki sposób podróżowania staje się coraz częściej doceniany i zyskuje wiernych klientów.

Continue reading Jak zmieścić latanie po świecie w prywatnym budżecie?

Podróżuj po świecie tanio

Ciężko wskazać kogoś takiego, kto nigdy nie miał marzenia o wojażach do dalekich krajów. Marzenie zobaczenia całego świata pojawia się już w dzieciństwie, zwykle po przeczytaniu pasjonujących książek podróżniczych. Dużo ludzi również w dorosłości czasem zamyka oczy i myśli o podróżach do egzotycznych miejsc świata.

Continue reading Podróżuj po świecie tanio