All articles about Ruch

ruch

efektywne zapobieganie depresji jesiennej

Kiedy dopada nas jesienna chandra, najchętniej siadamy przed telewizorem, omotani kocem i pokrzepiamy się tabliczką czekolady. Gdy na dworze robi się ponuro, nie chce się nam wychodzić z gniazdka, na szczęście są wypróbowane rozwiązania na poprawienie sobie marnego nastroju. Nie czekajmy kiedy właśnie nas pochwyci depresja jesienna, postarajmy się ją tłumić. Sporo zależy od nas samych. W wolnej chwili poczytajmy pismo o podróżach, obserwujmy fotki osobliwych wybrzeży, to na pewno polepszy nam humor i odpędzi jesienną depresję.

Continue reading efektywne zapobieganie depresji jesiennej

Dla klientek w różnym przedziale wiekowym – jedynie sprawdzone kosmetyki

Wśród dostępnych propozycji na rynku to właśnie szczególnie często wybierane przez konsumentki kosmetyki wyszczuplające zaliczane są do tych niezwykle popularnych. Prowadząc dietę wraz z preparatami ujędrniającymi nie należy rezygnować z ćwiczeń fizycznych.

Continue reading Dla klientek w różnym przedziale wiekowym – jedynie sprawdzone kosmetyki

Nadchodzi moment na budowanie sylwetki

Smutna jesienna pogoda to nie powód, by przestać ćwiczyć. Do wakacji jeszcze wiele tygodni, zatem mądrze ten czas przeznaczyć na budowanie atrakcyjnego ciała. Systematyczne chadzanie na siłownię w rzeczywistości jest dosyć kosztowne. Ratunkiem jest jednorazowe zgromadzenie środków na sprzęt treningowy, który da się zainstalować w miejscu zamieszkania. Taki rowerek treningowy zmieści się nawet w kameralnym pokoju.

Continue reading Nadchodzi moment na budowanie sylwetki

Z jakich powodów powinniśmy częściej jeździć rowerem?

Polska to oczywiście nie Państwo Środka czy Holandia – czyli zasadniczo rowery akurat wśród mieszkańców naszego kraju niestety nie odgrywają aż tak bardzo dużej roli. Jednak pod względem jazdy na rowerze, bardzo szybko gonimy trochę bardziej rowerowe nacje.

Continue reading Z jakich powodów powinniśmy częściej jeździć rowerem?