All articles about Posiłki

posiłki

Dlaczego zdrowo jest pić wino? Jakie są tego powody?

Nie od dziś słyszymy, iż wino to najzdrowszy z alkoholi. Nie jest to jakiś wymysł, ponieważ tak rzeczywiście jest, co potwierdzają różne badania i obserwacje. Spożywanie wina wpływa bardzo dobrze na sporo dziedzin naszego życia. Sprawdźmy jak wiele ma plusów. Przede wszystkim gwarantuje długowieczność, a to dzięki sporej ilości resweratrolu, czyli bardzo mocnego przeciwutleniacza, który stymuluje gen długowieczności – SIR2.

Continue reading Dlaczego zdrowo jest pić wino? Jakie są tego powody?

7 technik na starcie z apetytem :)

Co istotne, sporo osób przekonuje się ponadto do lepszego trybu życia oraz tego, że zdrowe jedzenie absolutnie nie musi być niesmaczne. Na szczególną uwagę zasługuje między innymi ruch Slow Food – np. pizzy lub hamburgerów, który propaguje wybieranie tylko naturalnych składników potraw. Najlepiej tworzyć posiłki z tego, co można nabyć na pobliskim bazarku. Wiele osób zaczyna spożywać produkty lokalne i sezonowe, dzięki czemu niewątpliwie polepszają stan swojego organizmu.

Continue reading 7 technik na starcie z apetytem 🙂

W jaki sposób zabezpieczyć nasze posiłki na długi czas?

Każdy z nas znakomicie wie, że jedzenie przez nas różnorodnych posiłków poza naszym mieszkaniem bywa niesłychanie trudne. W tym miejscu mówimy oczywiście o posiłkach, które musieliśmy przygotować we własnym zakresie. Konsumowanie specjalnie przygotowanych dań przez nas ma często miejsce w chwilach gdy kurczowo przestrzegamy zaplanowanej diety.

Continue reading W jaki sposób zabezpieczyć nasze posiłki na długi czas?

Jak to jest z tą dietą? Co zrobić, kiedy pojawi się kryzys? Jakie są na to sposoby? Z jakich metod warto w takiej sytuacji skorzystać?

Prawdopodobnie już tego mogłeś doświadczyć, że pojawił się w twoim odchudzaniu posępny zastój. To raczej doświadczenie każdego, kto podejmuje się próby pozbycia się kilku kilogramów. Są szczęśliwie sposoby na te problemy, możemy wrócić na konkretny tor i skuteczne odchudzanie.

Continue reading Jak to jest z tą dietą? Co zrobić, kiedy pojawi się kryzys? Jakie są na to sposoby? Z jakich metod warto w takiej sytuacji skorzystać?

Czy można gotować szybko i smacznie? Ależ oczywiście, istnieją na to sposoby

Dość często mamy problem w rodzaju, co można zrobić na obiad? To o tyle uciążliwe, iż oprócz zrobieniem zupy musimy pomyśleć również nad drugim daniem. Aby jednak ułatwić sobie przygotowywanie obiadu korzystnie przygotować dania jednogarnkowe, jakie w doskonały sposób zastąpią tradycyjne posiłki. Dania jednogarnkowe są doskonałą alternatywą dla tradycyjnego obiadu, mają do tego wiele zalet. Są przede wszystkim niedrogie, łatwe do przygotowania, zawierają sporo zdrowych składników, jednocześnie dzięki dodatkom mięsnym są naprawdę treściwą potrawą.

Continue reading Czy można gotować szybko i smacznie? Ależ oczywiście, istnieją na to sposoby