All articles about Pościel

pościel

Niezbędne tekstylia dla hotelu. Każdy właściciel hotelu powinien to wiedzieć

W dzisiejszych czasach każdy hotel musi posiadać pościel, ręczniki, szlafroki, także pozostałe nieodzowne tekstylia. Poza wyposażeniem pokoi w umeblowanie każdy hotel powinien dbać o kupno właściwej liczby tekstyliów. Tekstylia hotelowe to nazwa wspólna wszelakiego rodzajów obrusów, pościeli, serwet, bieżników, pokryć na krzesła, serwetek materiałowych, narzut, chodników materiałowych, ręczników, szlafroków, kapci, firanek, także zasłon koniecznych w hotelu. Tekstylia hotelowe są przeważnie oznakowane logo hotelu. Temat znakowania hotelowych tekstyliów jest znacząca ze względów wizerunkowych.

Continue reading Niezbędne tekstylia dla hotelu. Każdy właściciel hotelu powinien to wiedzieć

Alkohol pity w tygodniu szkodzi także w pracy

I znowu północ zastała cię w centrum miasta. Twoja najlepsza koleżanka pozwoliła ci poznać Twoje miasto na nowo. Jeszcze przed chwilą byłeś w jakimś klubie, a tam kufle, kielichy i karafki, gdzieś dalej rzucają Ci się w oczy foremki do lodu i miarki barowe, a jeszcze głębiej w barze wielokolorowe trunki… Kilka z nich dziś spróbowałeś, a jutro powrót do obowiązków…

Continue reading Alkohol pity w tygodniu szkodzi także w pracy

Dużo tańsze przygotowanie wyposażenia dla własnego maluszka

Dane jednoznacznie ukazują dosyć niemiłą prawdę – mianowicie, często rodziców nie stać na przygotowanie wyprawki dla swojego dziecka. Niby pensja przeciętnego polskiego ojca, polskiej mamy, jest o wiele większa, niż kiedyś, lecz i tak można śmiało powiedzieć, że nierzadko jest tak, iż zakup wszystkich rzeczy niezbędnych dla niemowlęcia to praktycznie męka. Wspaniale, że mimo wszystko uradowani rodzice mają okazję w jakiś sposób sobie z tym wszystkim radzić. Jak?

Continue reading Dużo tańsze przygotowanie wyposażenia dla własnego maluszka