All articles about Pościel

pościel

Niezbędne tekstylia dla hotelu. Każdy właściciel hotelu powinien to wiedzieć

W dzisiejszych czasach każdy hotel musi posiadać pościel, ręczniki, szlafroki, także pozostałe nieodzowne tekstylia. Poza wyposażeniem pokoi w umeblowanie każdy hotel powinien dbać o kupno właściwej liczby tekstyliów. Tekstylia hotelowe to nazwa wspólna wszelakiego rodzajów obrusów, pościeli, serwet, bieżników, pokryć na krzesła, serwetek materiałowych, narzut, chodników materiałowych, ręczników, szlafroków, kapci, firanek, także zasłon koniecznych w hotelu. Tekstylia hotelowe są przeważnie oznakowane logo hotelu. Temat znakowania hotelowych tekstyliów jest znacząca ze względów wizerunkowych.

Continue reading Niezbędne tekstylia dla hotelu. Każdy właściciel hotelu powinien to wiedzieć

Dużo tańsze przygotowanie wyposażenia dla własnego maluszka

Dane jednoznacznie ukazują dosyć niemiłą prawdę – mianowicie, często rodziców nie stać na przygotowanie wyprawki dla swojego dziecka. Niby pensja przeciętnego polskiego ojca, polskiej mamy, jest o wiele większa, niż kiedyś, lecz i tak można śmiało powiedzieć, że nierzadko jest tak, iż zakup wszystkich rzeczy niezbędnych dla niemowlęcia to praktycznie męka. Wspaniale, że mimo wszystko uradowani rodzice mają okazję w jakiś sposób sobie z tym wszystkim radzić. Jak?

Continue reading Dużo tańsze przygotowanie wyposażenia dla własnego maluszka

Alkohol pity w tygodniu szkodzi także w pracy

I znowu północ zastała cię w centrum miasta. Twoja najlepsza koleżanka pozwoliła ci poznać Twoje miasto na nowo. Jeszcze przed chwilą byłeś w jakimś klubie, a tam kufle, kielichy i karafki, gdzieś dalej rzucają Ci się w oczy foremki do lodu i miarki barowe, a jeszcze głębiej w barze wielokolorowe trunki… Kilka z nich dziś spróbowałeś, a jutro powrót do obowiązków…

Continue reading Alkohol pity w tygodniu szkodzi także w pracy