All articles about Podróże

podróże

Jak zorganizować wyprawę w góry? O jakich kwestiach koniecznie należy pamiętać?

Być może mamy w planach wybrać się w góry, by zdobyć nowe szczyty albo poznać nowe ścieżki. Faktycznie bardzo dobrze, lecz aby wyprawa była udana obowiązkowe jest, ażeby najlepiej się do tego przygotować.

Continue reading Jak zorganizować wyprawę w góry? O jakich kwestiach koniecznie należy pamiętać?

Interesująca wycieczka do Kenii

Afryka jest kontynentem niezwykle tajemniczym dla nas, ludzi z Europy. Jest tam niemało niezwykłych krajów i pięknych zakątków, o których nie wiemy wiele. Dobrze jest to zmienić i w czasie kolejnej okazji skorzystać z interesujących propozycji popularnego biura podróży. W państwie takim jak Kenia safari uchodzi za jedną z najciekawszych atrakcji. Morze, pełne uroku zachody słońca, a także zetknięcie się z dzikimi zwierzętami na długi czas zostanie w naszej pamięci.

Continue reading Interesująca wycieczka do Kenii

Zwycięzcy konkursów radiowych albo telewizyjnych przeznaczają wygrane pieniądze na spełnienie życiowych marzeń, czyli np. na dalekie wojaże

W radiowych albo telewizyjnych grach można wygrać duże sumy pieniędzy, zatem nie brak chętnych, którzy wysyłają niemalże każdego dnia esemesy, dyskretnie licząc, że w końcu zostaną jeżeli nie krezusami, to przynajmniej ludźmi zamożnymi. A jeśli padnie główna nagroda, to właściwe w każdym przypadku pada także jedno ważne pytanie. Otóż, prowadzący chce wiedzieć, na co laureat przeznaczy wygraną sumę. I wtedy zazwyczaj szczęśliwcy odpowiadają, że zapewne wyjadą jeżeli nie w podróż dookoła świata, to koniecznie odwiedzą Majorkę bądź Kretę.

Continue reading Zwycięzcy konkursów radiowych albo telewizyjnych przeznaczają wygrane pieniądze na spełnienie życiowych marzeń, czyli np. na dalekie wojaże

Jakie miejsca należy odwiedzić przed zejściem z tego świata?

Nim umrzemy, powinniśmy starać się o to by na łożu śmierci nie uświadomić sobie, że chociaż w zasadzie nie mieliśmy ogromnych kłopotów finansowych, byliśmy stosunkowo zamożnymi ludźmi, to tak czy siak widzieliśmy przede wszystkim swoją pracę oraz dom. A przecież świat jest pięknym miejscem! Tak naprawdę nie ma za wielu ciekawszych sposobów spędzania życia, niż podróże!

Continue reading Jakie miejsca należy odwiedzić przed zejściem z tego świata?