All articles about Plaże

plaże

Jastarnia – propozycja na urlop 2014

Jastarnia to popularne kąpielisko, kurort nadmorski i port morski znajdujący się w środkowej części Mierzei Helskiej. W skład miasta wchodzą Kuźnica i Jurata. Podstawowymi walorami Juraty są bajeczne i piaszczyste plaże, zdrowe, nasycone jodem powietrze i dobre warunki do czynnego spędzania wolnego czasu. Uroku tej miejscowości dodają wspaniałe uliczki z elementami budownictwa kaszubskiego oraz zachwycająca kompozycja błękitnego Bałtyku, białych plaż i zielonych, sosnowych lasów.

Continue reading Jastarnia – propozycja na urlop 2014

Wakacje 2014

Wakacje zbliżają się naprawdę wielkimi krokami, czas więc zacząć myśleć o nich na poważnie jak również planować swój wyjazd. Warto więc przeglądać nowe broszury reklamowe na wczasy 2014 jak również zorientować się w ofertach doskonałych i wytrawnych biur podróży. Czy w tym roku należy wyprawić się do Tunezji, Maroka, a może najlepsza opcją będą wczasy Bułgaria?

Continue reading Wakacje 2014

Wakacje, Maroko wycieczki

Wakacje są już coraz to bliżej, pora więc najwyższy przemyśleć mocniej o tym gdzie chciałoby się pojechać. Opcji jest tutaj mocno wiele, z tej przyczyny zaleca się podejmowanie powoli decyzji. Warto przy takim sprawa jasna podążyć za własnymi marzeniami. W dzisiejszych czasach istnieje przecież znacząco wiele okazji do znalezienia odpowiedniej dla konkretnej osoby propozycje wakacyjnej.

Continue reading Wakacje, Maroko wycieczki

Mamy naprawdę ogromne możliwości

Od czasu do czasu możemy odnieść wrażenie, że już wszystko widzieliśmy, że nie ma już miejsc, które mogłyby nas zachwycić i mogłyby sprawić, iż będziemy takie wakacje wspominać niesamowicie wspaniale. Prawda jednak jest taka, iż jest tak dużo fantastycznych rejonów na świecie, że na pewno znajdziemy coś właściwego dla siebie oraz co jeszcze istotniejsze, coś co będzie w naprawdę przystępnej cenie.

Continue reading Mamy naprawdę ogromne możliwości

Wakacje

Podróż trzeba często planować z wyprzedzeniem, co niestety najczęściej nie może być za proste. Ciężko teraz na ogół zdecydować się na to do jakiego kraju się udać. Wszelakie biura podróży prześcigają się w coraz to bardziej ciekawych ofertach, jakie o wiele utrudniają zupełne zorientowanie się w tym temacie. Sprawa jakoby drugorzędna, czasami okazuje się być cenna jeżeli ktoś szuka w miarę tanich, ale znakomitych wakacji. Słoneczna Portugalia, a może jednak Egipt lub Ameryka?

Continue reading Wakacje