All articles about Peelingi

peelingi

Czym jest dermatologia estetyczna?

Lustereczko, powiedz przecie… Ilu z nas nie zadało sobie tego rodzaju zagadnienia stając przed lustrem? Nawet jeśli artykułujemy te słowa na wesoło to jest w nich cząstka prawdy. No cóż, czy chcemy tego, czy nie, aparycja jest dość istotny i warunkuje wiele spraw. Nie mówimy tu o wzorach piękna, do których niektórzy bzdurnie dążą, ale o pewnych detalach w wyglądzie, które nas irytują i preferowalibyśmy je odmienić. Z takimi właśnie przeszkodami zmaga się dermatolog estetyczny.

Continue reading Czym jest dermatologia estetyczna?

Najlepsze dla naszego ciała są organiczne kosmetyki. Przekonaj się dlaczego oraz jakie bez obaw można używać

Podejście ekologiczne do wielu tematów staje się coraz popularniejsza. Nie jedynie w codziennych sprawach jak gotowanie, lecz również gdy mowa o kosmetykach. Nie chcemy wciąż nabywać specyfików, które nie są eko, raczej zwracamy wciąż większą uwagę na te, które robione są w sposób naturalny.

Continue reading Najlepsze dla naszego ciała są organiczne kosmetyki. Przekonaj się dlaczego oraz jakie bez obaw można używać

Spa – dlaczego cieszą się tak dużą popularnością?

Obecnie praca zawodowa angażuje na znacznie bardziej niż chociażby kilkanaście lat temu. Wiele osób nie wychodzi z niej po ośmiu godzinach – ale posiada nieuregulowany czas pracy lub realizuje obowiązki zawodowe w czasie, który w rzeczywistości powinien być wolny.

Continue reading Spa – dlaczego cieszą się tak dużą popularnością?