All articles about Operacja

operacja

Jak dobrze dbać dziś o własne oczy

Wzrok ma się jeden, z tego powodu trzeba o niego należycie dbać oraz uważać, aby nie zbagatelizować danych objawów chorób oczu. Szybkie tempo życia jak również nadzwyczajna liczba zadań powodują, że pewne osoby zazwyczaj zbyt błaho traktują jeden z ich najbardziej cennych zmysłów. Obecnie z przyczyn wielu schorzeń, urazów oraz zakażeń oczu znaczna liczba klientów cierpi na problemy związane ze wzrokiem. Sporo z nich na szczęście można teraz bez sporych problemów zdiagnozować, przykładowo posiłkując się hasłem tym jak: operacje oczu Wrocław.

Continue reading Jak dobrze dbać dziś o własne oczy

Operacja ambulatoryjna katarakty z bezbolesnym znieczuleniem oka u ludzi w starczym wieku.

Postęp cywilizacji i coraz większa ilość czasu spędzana przed najróżniejszymi ekranami powodują u ludzi sporo różnych chorób. Nadwaga, problemy z sercem i kręgosłupem, a także najróżniejsze schorzenia wzroku pojawiające się u coraz młodszych ludzi.

Continue reading Operacja ambulatoryjna katarakty z bezbolesnym znieczuleniem oka u ludzi w starczym wieku.

Jak wygląda operacja na Haluksy oraz kiedy jest ona potrzebna?

Teraz wiele osób boryka się z takimi schorzeniami, jak przykładowo zespół cieśni nadgarstka bądź paluch koślawy. W niektórych wypadkach, tych bardziej zaawansowanych niewątpliwie konieczna jest operacja. Jeśli zmiany zwyrodnieniowe stopy są na tyle zaawansowane oraz na tyle rozłożone, że utrudniają nam swobodne chodzenie to w takim wypadku wypada poddać się profesjonalnej operacji na Haluksy. Naturalnie zanim przystąpi się do operacji na paluch koślawy wypada przejść serię badań, oraz także sporządzić zdjęcia rentgenowskie. Dopiero po takim przygotowaniu wpływowa poddać się operacji. A w jaki sposób wygląda operacja?

Continue reading Jak wygląda operacja na Haluksy oraz kiedy jest ona potrzebna?

Czym jest dermatologia estetyczna?

Lustereczko, powiedz przecie… Ilu z nas nie zadało sobie tego typu pytania stając przed lustrem? Nawet jeśli wypowiadamy te kwestie żartobliwie to jest w nich ziarno prawdy. No cóż, czy preferujemy tego, czy nie, aparycja jest dość istotny i określa wiele rzeczy. Nie mówimy tu o wzorach piękna, do których niektórzy bzdurnie dążą, ale o pewnych elementach w wyglądzie, które nas denerwują i wolelibyśmy je zastąpić. Z takimi właśnie przeszkodami zmaga się dermatolog estetyczny.

Continue reading Czym jest dermatologia estetyczna?

Waginoplastyka to dzisiaj na pewno nie powód do wstydu

Obecnie operacje plastyczne stają się nader modne. Poprawiamy sobie właściwie wszystko – począwszy od nosa, a skończywszy na waginie czy penisie. Kiedy zastanawiasz się nad tym, jakie są teraz najbardziej popularne zabiegi, wówczas bez wątpliwości Cię zaskoczymy – coraz rzadziej kobiety powiększają sobie piersi, zaś coraz częściej myślą nad waginoplastyką. Taka operacja warg sromowych wciąż jest bardzo wstydliwym tematem, o którym zazwyczaj nie mówi się dużo, jednak okazuje się, że kobiety coraz częściej decydują się właśnie na zoperowanie sobie miejsc intymnych.

Continue reading Waginoplastyka to dzisiaj na pewno nie powód do wstydu