All articles about Olej

olej

Czy powiemy jak wyposażony gabinet ma szansę nam zaprezentować stomatolog Wołomin?

Nawet kiedy staramy się troszczyć się o zdrowie oraz jak najmniej chodzić do różnorakich profesjonalistów, to ma szansę się okazać, że jednak nie będziemy w stanie żyć bez kontaktów z nimi.

Continue reading Czy powiemy jak wyposażony gabinet ma szansę nam zaprezentować stomatolog Wołomin?

Bezcenne właściwości oleju lnianego

O ich dobroczynnych właściwościach nasz prababki wiedziała od dawien dawna. Dziś udowodniły to badania naukowe i przyszedł czas na kuracje olejami. Warto je wypróbować, bo pomagają nie tylko dbać o zdrowie, ale również je ”podreperować”.

Continue reading Bezcenne właściwości oleju lnianego

Omega3 – co to jest

Badania prowadzone w ciągu ostatnich lat wykazują bardzo korzystny wpływ kwasów omega-3 na funkcjonowanie organizmu człowieka. Jeśli zastanawiasz się jak wzmocnić odporność, poprawić funkcjonowanie serca i układu naczyniowego czy wspomóc działanie układu nerwowego (pamięć, koncentracja, szybkość uczenia się) – kwasy omega-3 są prawdziwym skarbem natury. W dużych ilościach występują w rybach i owocach morza, które jednakże w Polsce nie są zbyt popularne. Dlatego warto pamiętać o uzupełnianiu diety w te składniki. Czy jednak wszystkie preparaty mają tę samą jakość, czystość i skład? Niestety są tutaj duże różnice. Jak zatem wybrać bezpieczny i skuteczny preparat z kwasem omega-3. Zapraszamy do lektury krótkiego poradnika.

Continue reading Omega3 – co to jest

Olej stworzony z kokosa, olej z lnu

Len sławny jest ze swych wartości już od czasów antycznych. Współcześnie olej z nasion lnu wyciskany na zimno, używany jest do celów zdrowotnych, kosmetycznych, kulinarnych. Z kolei wyciskany na gorąco, posiada przeznaczenie techniczne do wyrobów farb, lakierów, barwników, kitu i żywic artystycznych.

Continue reading Olej stworzony z kokosa, olej z lnu

Makijaż trwały dobrym rozwiązaniem dla zabieganych pań

Każda pani chce wyglądać nienagannie. Dlatego dbamy o swe ciało trenując regularnie, ujędrniając je za pomocą kosmetyków. Wydajemy także nie małe pieniądze na kupienie właściwej odzieży, która akcentuje atuty naszej sylwetki

Continue reading Makijaż trwały dobrym rozwiązaniem dla zabieganych pań