All articles about Narciarstwo

narciarstwo

Kontuzja sportowa? Nie zamartwiaj się, wypróbuj najlepszą terapię

Jedziesz na nartach, stok jest świetnie wyszykowany, śnieg świeży, ale dobrze ubity, słońce pięknie świeci, a pogodne niebo oznajmia, iż to będzie niezapomniany wypoczynek. Jeździsz cały dzień, w kolejny dzień to samo, podczas trzeciego dnia przekonujesz się, iż zjazd jest już trochę w gorszym stanie. Myślisz, iż to wszystko przez rosnącą temperaturę (wzrosła dzisiaj do około ośmiu stopni na plusie), a też przez coraz więcej narciarzy. To nie jest to, co był wcześniej, jeździsz jednakowoż wytrwale, aż… zaliczasz upadek. Na tyle poważny to incydent, iż musisz zrezygnować ze zjazdów już do końca pobytu. A co dalej?

Continue reading Kontuzja sportowa? Nie zamartwiaj się, wypróbuj najlepszą terapię

Bez wątpliwości trzeba umieć relaksować!

Odpoczywać należy choćby dlatego, że nieustannie zmęczeni osobnicy tak jakby zatruwają własne otoczenie. Być może to nieco zbyt ostra opinia, lecz umówmy się: skoro wcale nie odpoczywamy, nie możemy się zbytnio zdziwić, iż po jakimś czasie będziemy niemiłymi, ciągle zdenerwowanymi ludźmi. A poza tym, to wielce negatywnie wpłynie na stan naszego organizmu. A więc w żadnym razie nie przesadźmy z pracą.

Continue reading Bez wątpliwości trzeba umieć relaksować!

Szklarska Poręba – z jakiego powodu warto tutaj przyjechać?

Snując plany na urlop każdego roku zastanawiamy się – w jakie miejsce teraz pojechać? Gorące zagraniczne wakacje, pływanie na Mazurach czy może wspaniałe górskie szlaki? Jeśli wybierzemy ostatnią opcję, Szklarska Poręba to najlepszy wybór. Dlaczego właśnie tutaj?

Continue reading Szklarska Poręba – z jakiego powodu warto tutaj przyjechać?