All articles about Menu

Menu

Jako właściciel lokalu, zadbaj też o szczegóły

Lokal gastronomiczny to nie jedynie budynek, jadło i obsługa. To też klienci, wystrój wnętrza i niezmiernie ważne menu. Nie chodzi nawet o sam zestaw potraw proponowanych przez szefa kuchni, chodzi tu bardziej o formę samego menu. Renomowana restauracja ma porządną karta menu restauracji. Karta menu musi być schludna i przejrzysta. To dwie najistotniejsze cechy. Jeśli to zafoliowana kartka, to musimy sprawdzić, czy folia nigdzie nie odchodzi.

Continue reading Jako właściciel lokalu, zadbaj też o szczegóły

Organizacja wesela lub przyjęcia w Lubinie to już nie kłopot. Propozycja restauracji każdemu z pewnością przypadnie do gustu… i smaku.

Czasami posiłek w czterech kątach zanudza, lub po prostu nie chce się nam ugotować. W takim czasie chętnie wychodzimy spożyć coś poza domem. Jest to bardzo wygodne wyjście, w szczególności, że mamy szansę skonsumować coś pysznego, czego nigdy byśmy sami nie przyrządzili.

Continue reading Organizacja wesela lub przyjęcia w Lubinie to już nie kłopot. Propozycja restauracji każdemu z pewnością przypadnie do gustu… i smaku.

Jeśli zamieszkujesz w okolicach Wrocławia i jesteś miłośnikiem gastronomii, warto zapoznać się z obszerną ofertą, jakie proponują restauracje we Wrocławiu.

Rynek gastronomiczny w Polsce osiąga swoje apogeum. Ujawnia się dużo możliwości. Otwierają się nowe centra restauracyjne. Wśród miejsc, w których można spożyć wysokiej wartości potrawy rośniewzrasta konkurencja. Dodatkowo – dyscyplina kulinarna została w ostatnim czasie bardzo modna, co także świadczy o podniesieniu liczby raczkujących dynamizacji.

Continue reading Jeśli zamieszkujesz w okolicach Wrocławia i jesteś miłośnikiem gastronomii, warto zapoznać się z obszerną ofertą, jakie proponują restauracje we Wrocławiu.

Żydowskie knajpeczki rodzaju Anatewka – czyli, gdzie dobrze konsumować w Łodzi

Zastanawiasz się, gdzie wspaniale zjeść w miasteczku Łódź? Pomyśl nad odwiedzeniem którejkolwiek z knajpek żydowskich rozsianych po całym miasteczku!
restauracje żydowskie zlokalizowane wewnątrz Łodzi, charakteryzują się niewiarygodnie dobrym jedzonkiem i miłymi wnętrzami.

Continue reading Żydowskie knajpeczki rodzaju Anatewka – czyli, gdzie dobrze konsumować w Łodzi

Torba-lodóweczka

Znana całym pokoleniom tradycyjna, parciana torba przeradzała się, od czasu do czasu, w torbę piknikową, kiedy wkładało się w nią przysmaki na specjalne okazje. Jedzenie na dworze ma, co tu dużo kryć, ogromnie dużo uroku. Dodatkowo – zyskuje na atrakcyjności, gdy ma się do dyspozycji prawdziwie piknikową torbę-lodóweczkę.

Continue reading Torba-lodóweczka