All articles about Menu

Menu

Torba-lodóweczka

Znana całym pokoleniom tradycyjna, parciana torba przeradzała się, od czasu do czasu, w torbę piknikową, kiedy wkładało się w nią przysmaki na specjalne okazje. Jedzenie na dworze ma, co tu dużo kryć, ogromnie dużo uroku. Dodatkowo – zyskuje na atrakcyjności, gdy ma się do dyspozycji prawdziwie piknikową torbę-lodóweczkę.

Continue reading Torba-lodóweczka

Żydowskie knajpeczki rodzaju Anatewka – czyli, gdzie dobrze konsumować w Łodzi

Zastanawiasz się, gdzie wspaniale zjeść w miasteczku Łódź? Pomyśl nad odwiedzeniem którejkolwiek z knajpek żydowskich rozsianych po całym miasteczku!
restauracje żydowskie zlokalizowane wewnątrz Łodzi, charakteryzują się niewiarygodnie dobrym jedzonkiem i miłymi wnętrzami.

Continue reading Żydowskie knajpeczki rodzaju Anatewka – czyli, gdzie dobrze konsumować w Łodzi

Organizacja wesela lub przyjęcia w Lubinie to już nie kłopot. Propozycja restauracji każdemu z pewnością przypadnie do gustu… i smaku.

Czasami posiłek w czterech kątach zanudza, lub po prostu nie chce się nam ugotować. W takim czasie chętnie wychodzimy spożyć coś poza domem. Jest to bardzo wygodne wyjście, w szczególności, że mamy szansę skonsumować coś pysznego, czego nigdy byśmy sami nie przyrządzili.

Continue reading Organizacja wesela lub przyjęcia w Lubinie to już nie kłopot. Propozycja restauracji każdemu z pewnością przypadnie do gustu… i smaku.

Jedzenie ze smakiem

Jak wygodnie i niedrogo zjeść w Szczecinie? Co najlepiej zamawiać? Czego lepiej nie kosztować? Gdzie się nie stołować? Te i wiele innych pytań zadają sobie miłośnicy stołowania się na mieście. W barach szybciej obsługi jedzenia jest bez liku. Patrząc na nie najchętniej zjedlibyśmy wszystko. Ale nie wszystko, co ładnie się prezentuje, jest takie naprawdę. A skutki jedzenia w podejrzanych miejscach mogą być różne.

Continue reading Jedzenie ze smakiem

Zdrowa dieta – na czym się opiera się

Osoby, które mają zbyt dużo uciążliwych kilogramów bardzo często szukają odpowiedzi na to, jak powinna wyglądać zdrowa dieta w pełni przyjazna, która pozwoli schudnąć a ponadto doprowadzić organizm do dobrej formy. Przyjazna dieta to dieta, która nie zawiera zbyt dużej ilości tłuszczu jak również węglowodanów, których organizm nie umie dobrze wykorzystać. Jeżeli tychże składników będzie za dużo, należy zdawać sobie sprawę z tego, że będzie to oznaczało zwiększenie objętości w miejscach, w których nie powinno to mieć miejsca.

Continue reading Zdrowa dieta – na czym się opiera się