All articles about Masaże

masaże

Spa – dlaczego cieszą się tak dużą popularnością?

Obecnie praca zawodowa angażuje na znacznie bardziej niż chociażby kilkanaście lat temu. Wiele osób nie wychodzi z niej po ośmiu godzinach – ale posiada nieuregulowany czas pracy lub realizuje obowiązki zawodowe w czasie, który w rzeczywistości powinien być wolny.

Continue reading Spa – dlaczego cieszą się tak dużą popularnością?

Popularność masażu – Masaż jest popularny od wieków

Współcześnie ludzie dosyć chętnie wykorzystują jego działanie, czasami sięgając do technik istniejących w przeszłości. Na rynku oferowane są różne rodzaje masaży, jakich funkcją jest osiągnięcie określonych rezultatów, w związku z tym każda osoba będzie w stanie znaleźć faktycznie zadowalającą dla siebie propozycję.

Continue reading Popularność masażu – Masaż jest popularny od wieków

Nasze ciało potrzebuje relaksu

Im więcej czasu jesteśmy w tej samej pozie, szczególnie jeżeli jest to postawa siedząca, tym na pewno bardziej odczuwa to nasz kręgosłup. Mięśnie są twarde, kręgosłup jest obolały, a co się z tym wiąże drętwieją nam także nogi i ręce. Jednak na szczęście jest kilka możliwości na to, abyśmy mieli szansę sobie zaradzić z tą przypadłością. Możemy chodzić na pływalnię, albo samodzielnie ćwiczyć w domu właściwe ćwiczenia rozciągające, ale również przynajmniej od czasu do czasu mamy szansę się umówić na masaż.

Continue reading Nasze ciało potrzebuje relaksu