All articles about Lot

lot

Bezpieczeństwo a podróże samolotem

Gdy jedenaście dekad temu sprytni Wilbur i Orville Wright mieli swój słynny lot, nikt nie podejrzewał, że startuje nowa doba w historii ludzi. Oto człowiek wzleciał w górę, urzeczywistniając ogromne marzenia całych pokoleń. Później postęp technologiczny potoczył się dynamicznie – podczas pierwszej wojny światowej samoloty zostały po raz pierwszy narzędziem do walki.

Continue reading Bezpieczeństwo a podróże samolotem

Wznieś się niczym ptak!

Marsz techniki jest niezwykły. Przez całe tysiąclecia człowiek marzył, by pofrunąć jak ptak. Ślady tego marzenia znajdują się w pięknym micie o ostatnim locie Ikara. Życiowym marzeniem geniusza z Włoch, Leonarda da Vinci, było zbudowanie maszyny do fruwania. Jednakże dopiero sto lat temu bracia Wright zaliczyli swój udany lot ich prymitywnym samolotem. I od tego momentu wydarzenia zaczęły toczyć się prędko.

Continue reading Wznieś się niczym ptak!

Jak dzisiaj wybrać stosowny dla siebie hotel, który proponuje usługi na najwyższym poziomie?

Dzisiaj coraz więcej osób naprawdę chętnie podróżuje, ponieważ do dyspozycji jest dużo nowoczesnych środków komunikacji, takich jak samoloty, samochody czy pociągi

Continue reading Jak dzisiaj wybrać stosowny dla siebie hotel, który proponuje usługi na najwyższym poziomie?

Jak polecieć na urlop 2014?

Tanie loty nie od dziś cieszą się pokaźnym zainteresowaniem na rynku. Warto zwrócić uwagę na to, jakie związane są z tym możliwości. Do absolutnej dyspozycji klientów jest spora gama destynacji do wyboru, dlatego warto systematycznie sprawdzać aktualne propozycje. Nieograniczony wybór wśród niezwykle atrakcyjnych opcji motywuje coraz większą liczbę osób do postawienia na spontaniczną wycieczkę. Wyjazdy w 2016 roku będą wyjątkowo różnorodne, dlatego nie warto zwlekać i wybrać coś dla siebie już teraz.

Continue reading Jak polecieć na urlop 2014?

Czy zainkasujemy za odwołane loty odszkodowanie?

Można już szybciej sprawdzić jak wygląda sprawa odszkodowania

Kiedy wybieramy się na wymarzone wakacje, albo na zebranie biznesowe, jakoś nie myślimy o tym, że z powodu złej aury, albo usterek maszyny, może się okazać, że nasz lot będzie całkowicie wycofany w konkretnym dniu, albo zostanie przeniesiony na późniejszą porę.

Continue reading Czy zainkasujemy za odwołane loty odszkodowanie?