All articles about Lato

Lato

Jastarnia – propozycja na urlop 2014

Jastarnia to popularne kąpielisko, kurort nadmorski i port morski znajdujący się w środkowej części Mierzei Helskiej. W skład miasta wchodzą Kuźnica i Jurata. Podstawowymi walorami Juraty są bajeczne i piaszczyste plaże, zdrowe, nasycone jodem powietrze i dobre warunki do czynnego spędzania wolnego czasu. Uroku tej miejscowości dodają wspaniałe uliczki z elementami budownictwa kaszubskiego oraz zachwycająca kompozycja błękitnego Bałtyku, białych plaż i zielonych, sosnowych lasów.

Continue reading Jastarnia – propozycja na urlop 2014

Bądź gotowa na ciepłe dni – o niezbędnych kosmetykach

Nareszcie przyszła do nas wiosna. Oczekiwaliśmy wszyscy na nią z utęsknieniem. Z chęcią wrzuciliśmy do opasłej garderoby ciepłe kurtki i cieplutkie kozaczki. Nareszcie jesteśmy w stanie pokazać troszeczkę ciałka. Ale zanim to wykonamy, musimy trochę o nie się zatroszczyć. Po męczącej i bardzo zachmurzonym okresie zimowym nasza skóra jest przemęczona i szarawa.

Continue reading Bądź gotowa na ciepłe dni – o niezbędnych kosmetykach

Jakie atrakcje warto wybrać w tegorocznym sezonie zimowym?

Niestety po długotrwałym czasie zabaw oraz przebywania na słońcu skończyła się najbardziej ciepła pora roku, jaką jest lato. Będziemy musieli poczekać kolejny rok do nadejścia wyjątkowo gorących dni, które są przez nas ogromnie lubiane. Na szczęście natura jest nam w stanie zagwarantować podobnie inne propozycje w toku całego roku, dzięki którym kapitalnie spędzimy czas. Trzeba albowiem pewnie przyznać, że zdecydowanie największą wziętością cieszy się także okres zimy, gdy to możemy pozwolić sobie na różne śnieżne szaleństwa.

Continue reading Jakie atrakcje warto wybrać w tegorocznym sezonie zimowym?

Potrzebujesz solidnej jakości zabiegów kosmetycznych w Warszawie? Sprawdź dane w sieci

W dzisiejszych czasach ludzie zwracają niezwykle dużą atencję na wygląd. Jest to element, który decyduje wielokrotnie o nastawieniu do drugiej osoby, bo jest to pierwsza rzecz, która umożliwia nam ją ocenić. Nie da się ukryć, że z tego względu salony kosmetyczne cieszą się sporym uznaniem w szczególności w środowisku pań. Nasila się ono przede wszystkim w sezonie wiosennym kiedy to rozpoczynają się intensywne przygotowania do lata i sezonu bikini.

Continue reading Potrzebujesz solidnej jakości zabiegów kosmetycznych w Warszawie? Sprawdź dane w sieci

Radzimy gdzie są ciekawe miejscowości nad morzem

Morze, Jastrzębia Góra

Autor: Hoax_pl
Źródło: http://www.flickr.com
Wszyscy mamy już dosyć tej uciążliwej zimy, która już ostatecznie i napsuła nam krwi. Z radością oczekujemy na gorące sezon letni. Przez okrągły rok uczciwie pracowaliśmy, ślęczeliśmy przy biurku i patrzyliśmy się w monitor, czas więc na zasłużony wypoczynek. W tym momencie przypominamy sobie te cudowne chwile na plaży oraz zabawy w cieplutkim morzu. A może wybrać tym razem Bałtyk?

Continue reading Radzimy gdzie są ciekawe miejscowości nad morzem