All articles about Kuracja

kuracja

W jakim miejscu wykonać testy na pasożyty

Współcześnie problemem trapiącym niemało ludzi są różnego rodzaju choroby. Aby możliwa była skuteczna kuracja, zdecydowanie niezbędna jest trafna diagnostyka. Na szczęście dzisiejsza technika pozwala na wykonanie dziesiątek testów podczas choćby rutynowego pobrania próbek krwi, a jest to zaledwie jeden z wielu innych możliwych do zrobienia testów.

Continue reading W jakim miejscu wykonać testy na pasożyty

Dla wszystkich, co dość mają

Narzekasz na pracę w mieście, narzekasz stale na męczący hałas, na deficyt skupienia, na przerwane więzi z naturą i głowę pełną niepotrzebnych trzasków, wrzasków i odgłosów? Jeśli tak, wszystko wskazuje na to, iż cierpisz na przypadłość „antymiastową”, a to znaczy, że po właściwym rozeznaniu i ostatecznym postawieniu diagnozy, przydałaby Ci się mała kuracja – wyjazd za miasto.

Continue reading Dla wszystkich, co dość mają

Metoda na młody wygląd czyli popularne zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej

Gdy osiągamy pewien wiek, coraz trudniej nam wyglądać młodo. Wiele zależy również od naszych genów. Faktem jest, że jedni starzeją się szybciej, inni wolniej.

Continue reading Metoda na młody wygląd czyli popularne zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej

Kontuzja sportowa? Nie zamartwiaj się, wypróbuj najlepszą terapię

Jedziesz na nartach, stok jest świetnie wyszykowany, śnieg świeży, ale dobrze ubity, słońce pięknie świeci, a pogodne niebo oznajmia, iż to będzie niezapomniany wypoczynek. Jeździsz cały dzień, w kolejny dzień to samo, podczas trzeciego dnia przekonujesz się, iż zjazd jest już trochę w gorszym stanie. Myślisz, iż to wszystko przez rosnącą temperaturę (wzrosła dzisiaj do około ośmiu stopni na plusie), a też przez coraz więcej narciarzy. To nie jest to, co był wcześniej, jeździsz jednakowoż wytrwale, aż… zaliczasz upadek. Na tyle poważny to incydent, iż musisz zrezygnować ze zjazdów już do końca pobytu. A co dalej?

Continue reading Kontuzja sportowa? Nie zamartwiaj się, wypróbuj najlepszą terapię

Kosmetyczna recepta na młodość czyli skuteczne zabiegi medycyny estetycznej

Gdy osiągamy określony wiek, coraz trudniej nam wyglądać młodziej. Dużo zależy także od typu urody. Nie da się ukryć, że po niektórych bardziej widać ich wiek, inni natomiast trzymają się znakomicie. Oczywiście trzeba dbać o siebie, żeby zachować dobry wygląd, aczkolwiek na proces starzenia się nie mamy wpływu. Obecnie jednak współczesna kultura narzuca nam model życia, w myśl którego powinnyśmy jak najdłużej wyglądać młodzieńczo. Tak silny trend pozwolił na skuteczny rozwój medycyny estetycznej.

Continue reading Kosmetyczna recepta na młodość czyli skuteczne zabiegi medycyny estetycznej