All articles about Kompleksy

kompleksy

Dobre geny

Wszystkie kobiety dbają o swój wygląd. Ale nie jedynie panie, ale również mężczyźni starają się świetnie wyglądać. Nie jest to domena jedynie osób starszych, ale również całkiem młodych chłopców i dziewcząt. Żyjemy w czasach kultu piękna. Każdy chce wyglądać niczym aktorka z kolejnej okładki poczytnego czasopisma. Młodzi ludzie często nie do końca mają świadomość, że uroda ludzi z gazet to najczęściej świetna robota grafików komputerowych. Ale na szczęście na ulicy możemy zauważyć naturalnie pięknych ludzi, którzy powinni stać się punktem odniesienia dla często sztucznie wyśrubowanych ideałów.

Continue reading Dobre geny

W jaki sposób być jeszcze atrakcyjniejszą kobietą?

W sumie mam niemałe duże doświadczenie w temacie, ponieważ najzwyczajniej w świecie z sukcesami prowadzę kilka lat bloga, który traktuje o wszelkich zagadnieniach dotyczących odmładzania się. W wielu przypadkach Polki nie mają większego pojęcia jak zadbać o siebie, generalnie nie wiedzą co robić, aby jakby nie patrzeć stać się atrakcyjniejszą kobietą. I właśnie dlatego gorąco zapraszam panie do dokładniejszego zapoznania się z moim artykułem. Nie twierdzę, że pozjadałem rozumy, lecz moje doświadczenie nie jest nieduże.

Continue reading W jaki sposób być jeszcze atrakcyjniejszą kobietą?

Ginekologia estetyczna cieszy się coraz większym zainteresowaniem

Przyjęło się uważać, że ginekologia jest tym działem medycyny, który dba wyłącznie o kobiece zdrowie. I faktycznie, do niedawna najważniejszym zadaniem ginekologa była kontrola dróg rozrodczych i piersi lub kontrolowanie rozwoju ciąży. Dziś jednakże, kiedy tak ogromny nacisk kładzie się na atrakcyjność wizualną, kwestie estetyczne stają się coraz ważniejsze również w odniesieniu do ginekologii. Narodził się nawet nowy trend, tzw. ginekologia estetyczna, zajmująca się modelowaniem stref intymnych kobiety. Sporo osób nie jest usatysfakcjonowanych tym, jak prezentują się te miejsca, mają na tym tle kompleksy, mimo że widuje je tylko partner.

Continue reading Ginekologia estetyczna cieszy się coraz większym zainteresowaniem