All articles about Kobieta

kobieta

Dbajmy o pozbycie się pomarańczowej skórki!

Cellulit, zatem pomarańczowa skórka – w sumie wielkie utrapienie znacznej części społeczeństwa. Kobiety nierzadko za bardzo przesadzają – w końcu nie można powiedzieć, że lekki cellulit jest wielkim problemem. Kobietom, naturalnie nie wszystkim, w sumie przydałby się solidny psycholog, specjalista, który jest w stanie sprawić, iż po prostu kobieta wreszcie zrozumie, że tak naprawdę musi przynajmniej spróbować akceptować swój wygląd. Chociaż oczywiście nie jest tak, iż ta kobieta, która chce trochę odmienić własną prezencję, nie mogłaby próbować tego dokonać.

Continue reading Dbajmy o pozbycie się pomarańczowej skórki!

Jak nie zaprzepaścić sobie kariery, czyli medycyna w służbie biznesu – kilka użytecznych informacji dla kapitalistów

Podczas biznesowych sympozjów odświętny ubiór jest w stanie uczynić cuda. Jeśli wierzyć informatorom, to najrozsądniej włożyć ciemny garnitur, niebieską koszulę oraz krawat w kolorze intensywnej czerwieni. Jednakże dobrze dobrany strój to nie wszystko. Należy również zatroszczyć się o własną twarz i dłonie – wspomniana uwaga odnosi się przede wszystkim do panów, gdyż damy aż nazbyt dużo czasu spędzają w łazience.

Continue reading Jak nie zaprzepaścić sobie kariery, czyli medycyna w służbie biznesu – kilka użytecznych informacji dla kapitalistów

Jaką rolę odgrywają kosmetyki i perfumy w życiu chyba każdej kobiety.

Każda pani, niezależnie od wieku lubi się czasami wystroić. To mocno poprawia humor i własną samoocenę. Ponadto takie zadbanie o siebie powoduje, że każda pani czuje się mocniej dowartościowana.

Continue reading Jaką rolę odgrywają kosmetyki i perfumy w życiu chyba każdej kobiety.

Jakie zadania pełniły perfumy przez minione lata, jak duże znaczenie mają współcześnie.

Dawno temu zapach był symbolem luksusu osiągalnym dla wybranych. Niskich klas nie tylko nie stać było na nabycie niezmiernie drogich wówczas zapachów, lecz wręcz możliwości utrzymania osobistej higieny mocno różniły się od możliwości zamożnych klas społecznych.

Continue reading Jakie zadania pełniły perfumy przez minione lata, jak duże znaczenie mają współcześnie.