All articles in Zabiegi medyczne

Zadbaj o swoje serce

Serce posiadamy tylko jedno. chociaż podatne na życiowe bolączki, do jakich zaliczyć można schorzenia, jak i zawody uczuciowe, pulsuje w najlepsze i nie planuje przystopować. Co jednak, kiedy co nieco zaczyna się dziać, coś co nas martwi, coś niepokojącego, zagrażającemu naszemu poczuciu bezpieczeństwa? początkowo zastosowujemy własne znane metody: herbata ziołowa na uspokojenie, ciut ruchu, gdy to nie pomaga z przestrachem łapiemy się za serce i idziemy do doktora – kardiologa.

Continue reading Zadbaj o swoje serce

Co mówi o nas prezencja?

Wczorajsza lektura w kawiarni popularnego dwutygodnika o globalnym zasięgu przekonała mnie , że w dziedzinie modeli postępowań jesteśmy już w zachodniej Europie. Temat jest z zakresu tych z cyklu „mam stosunek ambiwalentny”. Trend bowiem jak najbardziej wartościowy, tyle że za tym trendem kryją się klasyfikacje, które już fajowe nie są.

Continue reading Co mówi o nas prezencja?

Troszczmy się o sprawność

Im znaczniejsza jest nasza sprawność fizyczna, tym znaczniejsza szansa na to, że łatwiej poradzimy sobie w dorosłym życiu, łatwiej będzie nam znaleźć pracę, czy zdecydować się na robienie różnych kolejnych czynności. Mimo wszystko o prawidłowe funkcjonowanie ciała trzeba już dbać od małego, a jeśli dostrzegamy coś niepokojącego u własnego dziecka, to trzeba jak najszybciej swoje wątpliwości skonsultować z lekarzem, tak aby to on dalej powiedział nam co musimy zrobić.

Continue reading Troszczmy się o sprawność