All articles in Profilaktyka

O zęby musimy dbać

Zawsze opowiada się, iż zdrowie jest najistotniejsze oraz jeżeli coś niedobrego zacznie się z nim robić, to już później wszystkie inne detale naszego życia rozpoczną się walić. Wszyscy to wiedzą, jednak profilaktyczne leczenia zamiast przyciągać ciągle jeszcze odstraszają, a dodatkowo jeszcze nawet przy ukazaniu się bólu, próbujemy jak najdłużej unikać lekarza. Takie podejście nie jest właściwe, bo potem mamy szansę już nie podreperować naszego zdrowia tak jak byśmy pragnęli.

Continue reading O zęby musimy dbać

Starajmy się o jakość swojego uzębienia!

Byłoby świetnie, gdyby co najmniej tylko jedna osoba po zaznajomieniu się z owym tekstem wreszcie doszła do tego wniosku, że tak naprawdę w żadnym przypadku nie można bać się dentystów. Niby wiadomo: są sympatyczniejsze czynności, aniżeli akurat wizyta u dentysty, ale zwracajmy uwagę na podstawową rzecz: nareszcie przynajmniej nasze zęby będą dużo bardziej urokliwe.

Continue reading Starajmy się o jakość swojego uzębienia!

W wyzbyciu się nadmiaru tkanki tłuszczowej nie zawsze pomaga dieta czy intensywne ćwiczenia. Czasem jest tak, że otyłość jest wynikiem predyspozycji genetycznych i nawet jeśli po diecie zrzucimy, to szybko dopadnie nas efekt jojo.

Wspomagajmy swój organizm

Od czasu do czasu jest tak, że widzimy, iż z tym naszym zdrowiem nie do końca jest tak jak być należy. A to co chwilę zachorujemy, a to co chwilę jesteśmy przeziębieni, albo znów ciągle czujemy się zmęczeni i niewyspani. Na szczęście dzisiaj jest wiele leków które mają szanse nam pomóc, dzięki nim możemy poczuć się lepiej, a co się z tym wiąże, mamy szanse zacząć znacznie wspanialej działać, co z pewnością dobrze odbije się na naszej rodzinie, jak oraz również na naszej jakości pracy

. Continue reading Wspomagajmy swój organizm

Brak ochoty na seks a spadek libido u panów

Mnóstwo panów oraz niewiele mniej ich kobiet zadaje sobie dzisiaj pytanie, jak zwiększyć potencję. Jest to zależne od trybu życia, genów, a także podejścia danego pana. Niewątpliwie ze spadkiem libido związany jest negatywnie wpływający na związek brak chęci na współżycie. Z minimalnym popędem seksualnym związanych jest zwykle wiele, zróżnicowanych przyczyn. Jedną z nich mogą być zaburzenia hormonalne w organizmie mężczyzny. Ingerencja farmakologiczna nieść może ze sobą także niekorzystne skutki, z tego też powodu warto wcześniej poradzić się specjalisty.

Continue reading Brak ochoty na seks a spadek libido u panów