All articles in Zdrowe dziecko

Kto nam się zjawi po wprowadzeniu gabinet psychologiczny Katowice?

Nie bójmy się poprosić o wsparcie
Zazwyczaj z emocjami, które robią się naszym udziałem próbujemy walczyć samodzielnie, tak żeby ukazać jacy to jesteśmy silni i że nic nie będzie w stanie nas złamać. Mimo wszystko ma możliwość się okazać, że od czasu do czasu spojrzenie kogoś, kto nie okazuje się być wciągnięty w jakąś kwestię, pomoże nam wejrzeć na nią z innej strony, dzięki czemu prościej będzie nam radzić sobie z tymi wszystkimi problemami.

Continue reading Kto nam się zjawi po wprowadzeniu gabinet psychologiczny Katowice?

Gdzie wyszukiwać dobrego i profesjonalnego gabinetu stomatologicznego w Krakowie?

Możliwe, że właśnie zamyślasz wybrać się do dentysty i wyszukujesz dobrego i renomowanego dentysty w Krakowie.

Continue reading Gdzie wyszukiwać dobrego i profesjonalnego gabinetu stomatologicznego w Krakowie?

Co jest powodem jąkania się u dzieci?

Przede wszystkim to właśnie od rodzica zależy, czy dziecko będzie miało problem z jąkaniem w kolejnych latach. Różne, proponowane przez najlepszych logopedów ćwiczenia na jąkanie pozwolą w niedługim czasie znaleźć rozwiązanie kłopotliwej zarówno dla dziecka, jak i dla rodzica sytuacji. Wypróbowane metody walki z niewłaściwą artykulacją trudniejszych głosek u dzieci są nierzadko stosowane, w dodatku z sukcesem. Problem jąkania u dzieci dostrzeżony wcześnie pozwala na pełne pozbycie się tej nieprzyjemnej przypadłości.

Continue reading Co jest powodem jąkania się u dzieci?

Aparat ortodontyczny – fakty i mity

Noszenie aparatu ortodontycznego to nie wyłącznie proste zęby, to także zdrowie. Wiadomo, że estetyka jest bardzo ważna, idealny uśmiech aż przyjemnie go pokazać, jednakowoż mało osób zdaje sobie sprawę, że to właśnie czynnik zdrowotny ma tutaj niebagatelne znaczenie. Aparat to bowiem skuteczny sposób na czystość zębów, a co skutkuje brakiem próchnicy czy parodontozy. Co jeszcze powinno się znać o aparacie ortodontycznym?

Continue reading Aparat ortodontyczny – fakty i mity