All articles in Zdrowe dziecko

Wszystko, co może się przydać, kiedy mamy dziecko

Wszyscy doskonale wiedzą, że na początku niemowlaki na zmianę jedzą i śpią i tak w kółko. Maluch chce ciepłego pokarmu. Ale nie każda matka może karmić dziecko swoją piersią. Dlatego wiele matek do karmienia swoich maluchów używa butelek.

Continue reading Wszystko, co może się przydać, kiedy mamy dziecko

Kłopoty z dziąsłami

Kultura w dzisiejszych czasach wymaga, żeby zabiegać nie tylko o poziom rozwoju umysłu i mieć ogładę towarzyską. Szalenie ważnym też jest, aby zatroszczyć się o zdrowie. I dobrze byłoby to uczynić zanim się ono już zepsuje. Niezwykle znaczącym elementem ludzkiego zdrowia, wyglądu i samopoczucia są zęby. Śliczne, zdrowe i śnieżnobiałe są niewątpliwą ozdobą każdego. Wydawać by się mogło, że w wyniku ogólnej dostępności past do zębów, szczoteczek i płynów do płukania jamy ustnej, kłopoty z zębami nie są już tak nagminne.

Continue reading Kłopoty z dziąsłami

Nie zaniedbaj rehabilitacji, ona jest naprawdę istotna dla twego zdrowia i samopoczucia

Rehabilitacja to niesamowicie istotna część powracania do formy po przebytych chorobach lub przeróżnych urazach czy operacjach. Po tak ciężkich przeżyciach pacjent czuje się kiepsko, brak sił na zwyczajne czynności, nie ma apetytu i nie można pozwalać sobie na codzienną dawkę ruchu. Rehabilitacja tocząca się pod nadzorem wykwalifikowanego rehabilitanta potrafi przywrócić człowieka do najlepszego możliwego stanu zdrowia oraz kondycji.

Continue reading Nie zaniedbaj rehabilitacji, ona jest naprawdę istotna dla twego zdrowia i samopoczucia

Specjalista stomatologii

Stomatologia to jedna z najbardziej cenionych specjalizacji w medycynie. Wielu Polaków nadal czuje lęk przed wizytą u stomatologa, równie wielu zawdzięcza im pozbycie się bólu. Specjalista potrafi wykonać szybki i niebolesny zabieg, niezależnie od tego czy jest to wstawianie plomby, czy zawiły zabieg protetyczny.

Continue reading Specjalista stomatologii