All articles in Porady kulinarne

Czy da się odżywiać zdrowo zamawiając posiłki na telefon? Jakie są możliwości?

Nie każdy lubi przygotowywać posiłki w domu. Osobom, które mogłyby w kuchni przesiedzieć niemal cały dzień zapewne nie mieści się takie podejście w głowie. Jednak faktycznie nie jest to wcale rzadko spotykane.

Continue reading Czy da się odżywiać zdrowo zamawiając posiłki na telefon? Jakie są możliwości?

Czym się kierować przy nabyciu tortu urodzinowego lub weselnego?

Okazji do zabawy w ciągu roku jest bardzo wiele. Dobrą okazją są zarówno urodziny, jak i imieniny czy wesela. Bez względu na to, czy oferuje się zaproszonym cupcakes, torty urodzinowe czy torty weselne, należy postarać się o to, by były one smaczne. Dobry smak jest najważniejszym walorem każdego wyrobu cukierniczego. Nawet najbarwniejszy tort i cupcskes traci na wartości, gdy nie ma odpowiednich.

Continue reading Czym się kierować przy nabyciu tortu urodzinowego lub weselnego?

Chcesz sprawić, aby urodziny bliskiej Ci osoby były fantastyczne? Zadbaj o najładniejszy tort dla jubilata!

Praktycznie każdy z nas obchodzi swoje urodziny – to znakomita okazja przede wszystkim do spotkania z bliskimi znajomymi i wspólnego imprezowania. Jeżeli urodziny ma akurat ktoś bliski Tobie, a Ty chcesz sprawić, żeby ten dzień był dla niej niezapomniany, świetnym pomysłem oczywiście będzie spersonalizowany tort!

Continue reading Chcesz sprawić, aby urodziny bliskiej Ci osoby były fantastyczne? Zadbaj o najładniejszy tort dla jubilata!

Jeśli planujesz ślub oraz wesele, catering może okazać się doskonałym pomysłem

Dzień ślubu jest niezwykłym i wyjątkowo istotnym momentem w życiu niemal każdego człowieka. Dużo osób usiłuje celebrować te wyjątkowe wydarzenia i zagwarantować, że na zawsze zapadną one w pamięć. Powszechnym sposobem celebrowania związku małżeńskiego jest organizacja wesela, ale warto zaznaczyć, że bywa to przedsięwzięcie czasochłonne i obligujące do licznych przygotowań. Na szczęście w większości z nich parę młodą może odciążyć profesjonalna firma.

Continue reading Jeśli planujesz ślub oraz wesele, catering może okazać się doskonałym pomysłem

Dlaczego dobrze jest jeść żywność eko?

Na ten moment dużo debatuje się w temacie ekologicznej żywności, ale prawda jest taka, iż podczas gdy ktokolwiek już musi wyjątkowo precyzyjnie nakreślić, jaki produkt spokojnie zaliczyć jest sposobność do tych proekologicznych, to pojawiają się w związku z tym całkiem spore trudności.

Continue reading Dlaczego dobrze jest jeść żywność eko?