All articles in Koktajle i drinki

10 etapów do założenia własnej restauracji

Założenie swojej własnej restauracji z pewnością może być rewelacyjną propozycją dla każdego, kto tylko poszukuje dla siebie faktycznie ciekawego pomysłu na interes. W końcu szeroko rozumiana branża gastronomiczna stoi w chwili obecnej na bardzo wysokim poziomie, zatem jeśli tylko posiadamy lokal w odpowiednim miejscu i włożymy trochę pracy w jego urządzenie, to nie powinniśmy raczej mieć jakichkolwiek większych kłopotów z przyciągnięciem do siebie szerokiego grona klientów. Rzecz jasna, nie powinniśmy zapominać o tym, że samo urządzanie naszej restauracji jest bardzo obszerną kwestią, więc za każdym razem warto poświęcić na to odrobinę czasu.

Continue reading 10 etapów do założenia własnej restauracji

Jeśli jesteś pasjonatem pichcenia, niewątpliwie zdajesz sobie świetnie sprawę jak wiele działa blogów kulinarnych

Jeśli jesteś pasjonatem pichcenia, na pewno zdajesz sobie doskonale sprawę z faktu, jak wiele dzisiaj w internecie funkcjonuje blogów kulinarnych z przepisami na ciekawe dania. Kiedy naprawdę lubisz pichcić, mamy dla Ciebie pewną poradę – bez wątpienia powinieneś odnaleźć sobie parę ulubionych blogów kulinarnych i dodać je do listy obserwowanych stron. Dzięki temu będzie mógł być na bieżąco niemal ze wszystkimi nowościami dziejącymi się w kuchniach Twoich ulubionych blogerek.

Continue reading Jeśli jesteś pasjonatem pichcenia, niewątpliwie zdajesz sobie świetnie sprawę jak wiele działa blogów kulinarnych

Jako właściciel lokalu, zadbaj też o szczegóły

Lokal gastronomiczny to nie jedynie budynek, jadło i obsługa. To też klienci, wystrój wnętrza i niezmiernie ważne menu. Nie chodzi nawet o sam zestaw potraw proponowanych przez szefa kuchni, chodzi tu bardziej o formę samego menu. Renomowana restauracja ma porządną karta menu restauracji. Karta menu musi być schludna i przejrzysta. To dwie najistotniejsze cechy. Jeśli to zafoliowana kartka, to musimy sprawdzić, czy folia nigdzie nie odchodzi.

Continue reading Jako właściciel lokalu, zadbaj też o szczegóły

Atrakcyjne pod względem cen propozycje na grilla

Sezon grillowy w pełni, dlatego w sklepach pojawia się coraz więcej dobrze przygotowanych propozycji akcesoriów. Potrzebne akcesoria odnaleźć możemy w niesamowicie korzystnych cenach, dlatego warto przyjrzeć się bliżej oferowanym rozwiązaniom. Doceniane przez tak wielu kufle do piwa przygotowane są z rewelacyjnej jakości szkła oraz plastiku i wyróżniają się dzięki temu wyjątkowością. Rewelacyjne zestawy podobają się klientom, którzy chcą wybierać dla siebie jedynie sprawdzone możliwości.

Continue reading Atrakcyjne pod względem cen propozycje na grilla