All articles in Makijaż

Powody do zrobienia sobie operacji plastycznych

Powody do zrobienia sobie operacji modelującej uszu są rozmaite. Zwykle sprowadzają się do dużego kompleksu odstawiających małżowin. To wyróżnianie się bywa nierzadko przedmiotem aluzji. Niejednokrotnie prowadzi to do załamań nerwowych, a nawet depresji. Fachowcy od chirurgii estetycznej komentują tę sprawę i zapewniają: operacje na uszach należą do najprostszych pośród innych zabiegów na skórze. Z drugiej strony zabieg na uszach, (nie inaczej jak na innych fragmentach ciała) – jeśli już się nań zdecydujemy – powinien być zrobiony raz i porządnie. Kolejne korekty niosą za sobą zagrożenia, dodatkowe odczuwanie bólu oraz zmniejszanie zasobów portfela.

Continue reading Powody do zrobienia sobie operacji plastycznych

Metoda na młody wygląd czyli popularne zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej

Gdy osiągamy pewien wiek, coraz trudniej nam wyglądać młodo. Wiele zależy również od naszych genów. Faktem jest, że jedni starzeją się szybciej, inni wolniej.

Continue reading Metoda na młody wygląd czyli popularne zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej

Niszczenie zmarszczek z wykorzystaniem botoksu oraz kwasu hialuronowego

Sporo kobiet korzysta współcześnie z rozlicznych zabiegów proponowanych przez gabinety medycyny estetycznej, albowiem zabiegi te posiadają wiele wartościowych właściwości dla naszej urody. Pomagają zaakcentować walory urody oraz jednocześnie ukryć mnogość jej mankamentów.

Continue reading Niszczenie zmarszczek z wykorzystaniem botoksu oraz kwasu hialuronowego

Kosmetyczna recepta na młodość czyli skuteczne zabiegi medycyny estetycznej

Gdy osiągamy określony wiek, coraz trudniej nam wyglądać młodziej. Dużo zależy także od typu urody. Nie da się ukryć, że po niektórych bardziej widać ich wiek, inni natomiast trzymają się znakomicie. Oczywiście trzeba dbać o siebie, żeby zachować dobry wygląd, aczkolwiek na proces starzenia się nie mamy wpływu. Obecnie jednak współczesna kultura narzuca nam model życia, w myśl którego powinnyśmy jak najdłużej wyglądać młodzieńczo. Tak silny trend pozwolił na skuteczny rozwój medycyny estetycznej.

Continue reading Kosmetyczna recepta na młodość czyli skuteczne zabiegi medycyny estetycznej

Rehabilitacja w Kołobrzegu a właściwie dostosowane warunki

W sytuacji problemów ze zdrowiem warto w pierwszej kolejności postawić na lekarza pierwszego kontaktu. Nie zawsze okaże się to odpowiednie. Życie wskazuje wiele przypadków, kiedy to również całościowa zmiana dotychczasowego życia może się okazać konieczna.

Continue reading Rehabilitacja w Kołobrzegu a właściwie dostosowane warunki