All articles in Kosmetyczka

Co dziewczyna musi zrobić ażeby poprawić swój wygląd

Dzisiaj praktycznie każda kobieta dobrze wie, że aby podobać się facetom, należy o siebie bardzo dbać. Kiedy zastanawiasz się, w jaki sposób możesz poprawić swój wygląd, wtedy odpowiedź jest niemalże tylko jedna – z pewnością powinnaś wybrać się do salonu kosmetycznego, gdzie wykwalifikowana osoba powie Ci, co i w jaki sposób możesz poprawić w swoim wyglądzie.

Continue reading Co dziewczyna musi zrobić ażeby poprawić swój wygląd

Ładne i bardzo gęste rzęsy, czyli kilka słów na temat rewelacyjnego zabiegu przedłużania rzęs

Zabieg przedłużania rzęs jest dziś coraz bardziej słynny. Wiele kobiet decyduje się na przedłużenie rzęs, gdyż jest to dla nich dużą wygodą, poza tym przedłużone rzęsy przedstawiają się faktycznie ślicznie! Długie, czarne, podkręcone oraz niesłychanie gęste rzęsy – jaka kobieta nie pragnęłaby takich mieć?

Continue reading Ładne i bardzo gęste rzęsy, czyli kilka słów na temat rewelacyjnego zabiegu przedłużania rzęs

Jakie dermokosmetyki do różnych rodzajów cery polecasz?

Dermokosmetyki – nazwa ta powstała za sprawą połączenia dwóch pojęć: kosmetyków i farmaceutyków. Do dermokosmetyków najczęściej zalicza się kremy przeciw starzeniu, kremy nawilżające, balsamy jak i maści. Dermokosmetyki to produkty które zawierają aktywne biologicznie substancje, które mają mieć działanie podobne do tych jakie mają leki.

Continue reading Jakie dermokosmetyki do różnych rodzajów cery polecasz?

Chemiczny peeling okazuje się zdecydowanie bardziej popularny

Jego kluczowym zadaniem jest efektywna poprawa wyglądu skóry zarówno na twarzy, szyi, jak i rękach. Można w ten sposób oczyścić i w dużej mierze wygładzić oraz wpłynąć na koloryt skóry. Dermatologia estetyczna już od kilku lat dostrzega plusy tego peelingu. Odpowiednio dobrany kwas może doskonale wpływać na wygląd naszej skóry.

Continue reading Chemiczny peeling okazuje się zdecydowanie bardziej popularny

Zadbane włosy w salonie fryzjerskim i nie tylko – o profesjonalnej pielęgnacji fryzury

Ładne oraz zadbane włosy to w dwudziestym pierwszym wieku wizytówka prawie każdej pani. Na podstawie włosów da się często określić wiek , jak również stan zdrowia ich właścicielek – a są to bardzo istotne elementy wizerunku. Dlatego zadaniem każdego profesjonalnego gabinetu kosmetycznego jest jak najkorzystniej pomóc kobietom w ich pielęgnowaniu – specjalnie dotyczy to włosów znacznie długich albo poddawanych dużej ilości zabiegom chemicznym, tym jak przykładowo ondulacja, ponieważ one są szczególnie podatne na uszkodzenia , a także wypadanie. By sprawić, że każda klientka będzie oczarowana po zabiegach ładnych bądź pielęgnacyjnych na włosy, powinno się korzystać ze środków dostosowanych do użytku profesjonalnego – charakteryzują się bowiem najdoskonalszą jakością. Teraz do jednych z najbardziej interesujących przedsiębiorstw specjalizujących się w takich kosmetykach należą dla przykładu Loreal , a także Chenice – szampony Loreal od lat są oceniane jako jedne z najlepszych na rynku kosmetycznym ze względu na sprawne kompozycje, nierzadkie wprowadzanie nowinek , a także stosowanie przyjemnych aromatów.

Continue reading Zadbane włosy w salonie fryzjerskim i nie tylko – o profesjonalnej pielęgnacji fryzury