All articles about Jedzenie

jedzenie

Dlaczego dobrze jest jeść żywność eko?

Na ten moment dużo debatuje się w temacie ekologicznej żywności, ale prawda jest taka, iż podczas gdy ktokolwiek już musi wyjątkowo precyzyjnie nakreślić, jaki produkt spokojnie zaliczyć jest sposobność do tych proekologicznych, to pojawiają się w związku z tym całkiem spore trudności.

Continue reading Dlaczego dobrze jest jeść żywność eko?

Najwyższa pora, aby zmienić swoje nawyki żywieniowe

Okres urlopowy już kwitnie. Słoneczko co raz mocniej grzeje, a my pokazujemy co raz więcej ciała. Organizujemy także rodzinne wakacje. Bez wątpienia mnóstwo ludzi jeździ na wczasy nad ciepłe morze. Tęsknimy już do tych beztroskich chwil na plaży oraz wesołych kąpieli w lazurowej wodzie. Wyskoczył tylko jeden poważny problem. Niestety nie możemy wejść w kostium do kąpieli z zeszłego roku.

Continue reading Najwyższa pora, aby zmienić swoje nawyki żywieniowe

Tajemnice kuchni włoskiej osiągalne dla każdego amatora gotowania

Kuchnia z Włoch jest na pewno niezmiernie smaczna – akurat co do tego pewnie nie miewają żadnych wątpliwości szczególnie fani spaghetti i pizzy. Należy dodać, iż znaczna większość rodowitych mieszkańców Włoch nie je pizzy z ketchupem. Naturalnie ketchup do pizzy to nie tylko nasza domena, lecz prawda jest taka, że mamy w zasadzie trochę inne spojrzenie na pizzę. Cóż, tak naprawdę keczup, jeżeli jest smaczny, jest bez cienia wątpliwości OK. Jednakże nie może nigdy zagłuszać smaku jedzenia.

Continue reading Tajemnice kuchni włoskiej osiągalne dla każdego amatora gotowania

Co tak rzeczywiście jest w żywności dedykowanych dla psów?

Żywienie twojego kota lub psa jest niezmiernie ważne. Dopasowanie prawidłowej diety musisz za każdym razem konsultować z zwierzęcym dietetykiem. Musi on wziąć pod lupę charakterystykę twojego małego towarzysza – głównie wiek, płeć, kastrację oraz stan zdrowia. To jasne, że zwierzęta starsze muszą być karmione czym innym, niż małe, a sterylizowany pies w inny sposób, niż ten bez wycinania.

Continue reading Co tak rzeczywiście jest w żywności dedykowanych dla psów?

Jeśli w nadchodzącym letnim okresie planujesz rozpocząć drastyczną dietę i zrzucić zbędne kilogramy – warto poznać kilka wskazówek na temat zdrowego trybu życia i metod na skuteczne odchudzanie.

Egzystencja w stolicy pełna jest zaskakujących sytuacji i wyzwań. Gdy przychodzi pora wiosenna – wiele się modyfikuje. Porzucamy ciężkie i grubsze rzeczy, rozpoczynamy czuć się lżej i zwinnie, lepiej dbamy o siebie.

Continue reading Jeśli w nadchodzącym letnim okresie planujesz rozpocząć drastyczną dietę i zrzucić zbędne kilogramy – warto poznać kilka wskazówek na temat zdrowego trybu życia i metod na skuteczne odchudzanie.