All articles about Jadłospis

jadłospis

Jak zapewnić sobie wieczną młodość?

Na pewno nie chcemy w tym tekście nikogo namawiać na kąpiel w kozim mleku, tak jak to robiła boska Kleopatra. Nie popieramy także morderczych skłonności Krwawej Hrabiny, siostrzenicy Stefana Batorego, która jak głoszą opowieści zagwarantowała sobie powab i wdzięk dzięki krwi swoich poddanych… We współczesnym świecie możemy znaleźć bardziej humanitarne sposoby, aby zachować swój piękny wygląd na wiele lat.

Continue reading Jak zapewnić sobie wieczną młodość?

Najwyższa pora, aby zmienić swoje nawyki żywieniowe

Okres urlopowy już kwitnie. Słoneczko co raz mocniej grzeje, a my pokazujemy co raz więcej ciała. Organizujemy także rodzinne wakacje. Bez wątpienia mnóstwo ludzi jeździ na wczasy nad ciepłe morze. Tęsknimy już do tych beztroskich chwil na plaży oraz wesołych kąpieli w lazurowej wodzie. Wyskoczył tylko jeden poważny problem. Niestety nie możemy wejść w kostium do kąpieli z zeszłego roku.

Continue reading Najwyższa pora, aby zmienić swoje nawyki żywieniowe

Racjonalne jedzenie to najłatwiejsza droga do długiego życia

Pozytywna informacja jest następująca, że bardzo dużo Polaków postanawia zmienić swój dotychczasowy tryb życia. Zdaliśmy sobie sprawę, że nasze codzienne przyzwyczajenia stają się niezwykle szkodliwe dla naszego zdrowia. Po pierwsze za dużo pracujemy. W pracy bywamy narażeni na wiele stresujących sytuacji. A gdy wracamy do mieszkania, bywamy przemęczeni i rozdrażnieni, co niekorzystnie wpływa nie tylko na nasze samopoczucie, ale również na nasze stosunki z najbliższymi. Nasza codzienna dieta też pozostawia wiele do życzenia. Zrezygnowaliśmy z domowych i pożywnych posiłków na rzecz słodkich przekąsek, połykanych w biegu, w barach szybkiej obsługi. Tego typu nieprawidłowe nawyki żywieniowe w zastawieniu z nadmierną ilością kawy powodują nieustanne kłopoty trawienne.

Continue reading Racjonalne jedzenie to najłatwiejsza droga do długiego życia

Czy wiesz gdzie znaleźć to oryginalne w smaku masło?

Obecnie dużo osób zaczyna coraz bardziej interesować się zdrową żywnością. Jeżeli Ty również zaczynasz interesować się, czy to, co jesz, jest dla Ciebie na pewno zdrowe, wówczas powinieneś poczytać trochę na ten temat w sieci. Teraz można odnaleźć naprawdę sporo stron internetowych, które zajmują się szerzeniem wiedzy na temat zdrowego trybu życia.

Continue reading Czy wiesz gdzie znaleźć to oryginalne w smaku masło?

Dlaczego powinno się dobrze się odżywiać?

Kiedy jakiś człowiek całkowicie nie potrafi zadbać o swoją dietę, w żadnym razie nie powinien się za bardzo dziwić, że po pewnym okresie czasu dostrzeże spore problemy ze zdrowiem. Czyli w rachubę będą wchodziły: niepotrzebne kilogramy, problemy gastryczne, lecz także nawet nowotwór bądź choroby sercowe! W końcu skoro takie narody, gdzie ogólnie dba się o swój jadłospis, głównie mowa w tym momencie o mieszkańcach Japonii, sporo dłużej żyją, a na dodatek rzadziej chorują na śmiertelne choroby, coś jest mimo wszystko na rzeczy. Podsumowując: człowiek, który chce porządnie wyglądać i identycznie się czuć, musi zadbać o swoje żywienie!

Continue reading Dlaczego powinno się dobrze się odżywiać?