All articles about Impreza

impreza

Czym się kierować przy nabyciu tortu urodzinowego lub weselnego?

Okazji do zabawy w ciągu roku jest bardzo wiele. Dobrą okazją są zarówno urodziny, jak i imieniny czy wesela. Bez względu na to, czy oferuje się zaproszonym cupcakes, torty urodzinowe czy torty weselne, należy postarać się o to, by były one smaczne. Dobry smak jest najważniejszym walorem każdego wyrobu cukierniczego. Nawet najbarwniejszy tort i cupcskes traci na wartości, gdy nie ma odpowiednich.

Continue reading Czym się kierować przy nabyciu tortu urodzinowego lub weselnego?

Jakim sposobem przygotować grzaniec z piwa

Z powodu coraz chłodniejszych temperatur, w dzisiejszym świecie wyśmienitym pomysłem jest urządzenie małej imprezy z okazji chociażby urodzin. W trakcie cudownej okazji, takiej jak urodziny, zimowe wakacje czy po prostu spotkanie towarzyskie, dobrze jest celebrować ten istotny moment swojego życia przede wszystkim świetną zabawą.

Continue reading Jakim sposobem przygotować grzaniec z piwa

Doceń walory Polski – polecane miejsca na wyjazd

W Polsce jest sporo ładnych atrakcji turystycznych. Może nie aż tyle co w chociażby Italii czy Kanadzie, ale i tak Polacy nie mogą miewać żadnych kompleksów – bo tak się składa, że zamieszkujemy w ładnym kraju. Autentycznie każdy rejon w naszym kraju to miejsce, gdzie wszyscy spragnieni atrakcyjnych widoków mają okazję znaleźć naprawdę sporo.

Continue reading Doceń walory Polski – polecane miejsca na wyjazd

Polska bez wątpienia jest bardzo ładnym miejscem!

W naszym kraju jest wiele ładnych atrakcji turystycznych. Może nie tyle co w choćby Hiszpanii bądź Australii, lecz tak czy siak ludzie w Polsce nie mogą miewać żadnych kompleksów – tak się składa, że zamieszkujemy w fajnym miejscu. Naprawdę każdy region w naszym kraju to miejsce, w którym spragnieni fajnych miejsc mogą odnaleźć całkiem wiele.

Continue reading Polska bez wątpienia jest bardzo ładnym miejscem!

Co zjeść podczas imprezy?

Wkrótce impreza…godzina 16:00, jest właśnie piątek, a my wróciliśmy z pracy . Na 18:00 jesteśmy umówieni na imprezę u znajomych, zatem 2h czasu wolnego dla nas.

Jeśli jesteśmy facetem to nie ma problemu, będziemy potrzebować jakieś 20 minut od momentu kąpania się, do wkładania klucza w zamek drzwi po stronie zewnętrznej naszego domu. Jednak jeśli jesteśmy płcią piękną, to już trzeba będzie 20 minut, ale przynajmniej razy trzy. Najpierw kąpiel może i depilacja, później suszenie włosów, makijaż, strojenie, lustro i gotowa do wyjścia. Równa 1h i 29 minut (nowy rekord). Wow.

Continue reading Co zjeść podczas imprezy?