All articles about Hormony

hormony

Jakie produkty zakupimy w sklepach ze zdrową żywnością?

Sklepy ze zdrową żywnością mnożą się w ostatnim czasie niczym grzyby po deszczu. Może łącznie z trendem na czynne formy odpoczynku sprawią, że kolejki do doktorów nareszcie ulegną skróceniu? Oby . Punkty te proponują przede wszystkim wszelkiego typu żywność ekologiczną, począwszy od nieprzetworzonych jarzyn jak też innych pokłosi rolniczych które posiadają właściwe certyfikaty i europejskie logo (tak zwany euroliść).

Continue reading Jakie produkty zakupimy w sklepach ze zdrową żywnością?

Jeśli szukasz poleconego endokrynologa specjalisty, upewnij się, że dobrze trafisz

Ginekolog to medyczny fachowiec badający problemy układu rozrodczego u pań. W bliskiej dziedzinie działa endokrynolog, którego zadaniem jest diagnozowanie nieprawidłowości w wydzielinach gruczołów. Obie specjalizacje lekarskie mają istotne znaczenie, konkretnie dla pacjentek, które sprawdzają swoje predyspozycje hormonalne oraz związane ze współżyciem seksualnym.

Continue reading Jeśli szukasz poleconego endokrynologa specjalisty, upewnij się, że dobrze trafisz

Co powinno się wiedzieć o chorobach tarczycy?

Schorzenia tarczycy zaburzają pracę całego organizmu, skutkiem tego nierzadko pojawiają się trudności w prędkim postawieniu poprawnej diagnozy. Nadczynność, niedoczynność, wole, guzki czy nowotwory tarczycy to jednostki chorobowe, którymi zajmuje się endokrynologia.

Jakim sposobem endokrynolog rozpoznaje choroby tarczycy? Co wskazywać może na to, że tarczyca nie funkcjonuje prawidłowo? Jakie role spełnia tarczyca i dlaczego jest tak istotna dla naszego zdrowia?

Continue reading Co powinno się wiedzieć o chorobach tarczycy?

Jak to jest z tą dietą? Co zrobić, kiedy pojawi się kryzys? Jakie są na to sposoby? Z jakich metod warto w takiej sytuacji skorzystać?

Prawdopodobnie już tego mogłeś doświadczyć, że pojawił się w twoim odchudzaniu posępny zastój. To raczej doświadczenie każdego, kto podejmuje się próby pozbycia się kilku kilogramów. Są szczęśliwie sposoby na te problemy, możemy wrócić na konkretny tor i skuteczne odchudzanie.

Continue reading Jak to jest z tą dietą? Co zrobić, kiedy pojawi się kryzys? Jakie są na to sposoby? Z jakich metod warto w takiej sytuacji skorzystać?