All articles about Ginekolog

ginekolog

Sprzęt ginekologiczny oraz lampa szczelinowa w dobrej cenie

sprzęt ginekologiczny

Autor: Optopol
Źródło: Optopol
Patrząc na postęp na przestrzeni kilku ostatnich lat, przełom technologiczny w specjalizacji ginekologicznej należy wymienić w czołówce jakichkolwiek działań w tym kierunku. Continue reading Sprzęt ginekologiczny oraz lampa szczelinowa w dobrej cenie

Jeśli w tej chwili przeniosłeś się do innego miasta i załatwiasz aktualnie wszelkie sprawy formalne – nie zapomnij o zapewnieniu sobie i bliskim należytej opieki medycznej.

Potrzebą którejkolwiek standardowej familii, albo samodzielnego mieszkańca bywa posiadanie miejsca, lokalizacji, w jakiej będziemy mogli czuć się bezpiecznie. Wielokrotnie obywatele zamieniają własne lokale mieszkalne, bądź domy z różnych powodów.

Continue reading Jeśli w tej chwili przeniosłeś się do innego miasta i załatwiasz aktualnie wszelkie sprawy formalne – nie zapomnij o zapewnieniu sobie i bliskim należytej opieki medycznej.

Znajdź sprawdzonego urologa w Gdańsku

Każdy z nas w danym momencie życia musi skorzystać z pomocy lekarza. Regularnie nawiedzamy dentystę oraz ginekologa, każda rodzina posiada swojego zaprzyjaźnionego internistę. Lecz niekiedy medyk pierwszego kontaktu nie jest wystarczający, czasem musimy udać się do innego specjalisty.

Continue reading Znajdź sprawdzonego urologa w Gdańsku

Specjalista od problemów kobiecych w Polsce

Znalezienie lekarza specjalisty z dziedziny ginekologii w kraju, który jest w stanie zrozumieć potrzeby poddającej się badaniom kobiety, nie graniczy dziś z cudem. Kiedy chodzi o fachowca takiego jak ginekolog Wrocław idzie z duchem czasu i zapewnić może dostosowane w pełni do wymogów każdej pacjentki możliwości. Warunki, jakie spełnić musi lekarz ginekolog oraz każda wizyta w jego gabinecie, są dla każdej kobiety różne, jednak wszystkich lekarzy powinno łączyć jedno – zaufanie pacjentek.

Continue reading Specjalista od problemów kobiecych w Polsce

Wady i zalety standardowych badań prenatalnych we wczesnym wykrywaniu wad wrodzonych

Każda kobieta, która spodziewa się dziecka z pewnością zastanawia się, jakie badania należy wykonać, aby nabrać pewności, że nic nie grozi zdrowiu jej dziecka. Przeważnie przy prawidłowym przebiegu ciąży, wystarczą standardowe badania, wykonywane podczas wizyty u ginekologa. Może się jednak zdarzyć, że lekarz zleci dodatkowe badania po to, by dokładnie zdiagnozować wykrytą zaburzenie. Celem badań prenatalnych jest skuteczne wykrycie ewentualnych wad rozwojowych płodu. Zleca się je w czasie trwania ciąży. Oczywiście w ten sposób wadę można też wykluczyć, jeśli specjalista potwierdził możliwość jej wystąpienia na podstawie standardowego USG.

Continue reading Wady i zalety standardowych badań prenatalnych we wczesnym wykrywaniu wad wrodzonych