All articles about ćwiczenia fizyczne

ćwiczenia fizyczne

Które wskazane jest środki zastosować by zatroszczyć się o swoją urodę?

Nie da się zataić faktu, że bardzo spora część z nas czyni wszelakie wysiłki, aby zapewnić sobie pociągający wygląd. Okazuje się bowiem, że nasza postawa ma w dniu dzisiejszym duże znaczenie nie tylko w życiu osobistym, ale coraz częściej zawodowym. Chociaż zwykło się mówić, iż wygląd zewnętrzny nie jest najważniejszy to jednak nie sposób nie spostrzec jego ogromnego znaczenia w zwykłej powszedniości.

Continue reading Które wskazane jest środki zastosować by zatroszczyć się o swoją urodę?

Wciąż musimy w pierwszej kolejności dbać o własne zdrowie

Corporate wellness jest znacznie częściej stosowane

Możemy zaznaczyć, że im więcej pracujemy zawodowo, tym ciężej jest nam wyszukać chwilę na właściwe zatroszczenie się o własne zdrowie. Przez to właśnie coraz częściej obywatele decydują się na używanie z usługi corporate wellness, gdzie wyszukają dużo cennych porad odnośnie tego, co robić żeby ulepszyć własną kondycję oraz radować się wspaniałym zdrowiem. Niesamowite w tym wszystkim jest to, że otrzymamy tutaj nie jedynie właściwe ćwiczenia fizyczne, które nie zabierają wiele czasu, a jednocześnie przynoszą niesamowite rezultaty, lecz również możemy się zetknąć z ćwiczeniami umysłu, bo wiadomo, że na właściwe zdrowie oddziaływanie posiada również nasza psychika, a zmęczony umysł nie będzie służył niczemu właściwemu.

Continue reading Wciąż musimy w pierwszej kolejności dbać o własne zdrowie

Otyłość

W dzisiejszych czasach społeczeństwo prowadzi raczej siedzący tryb życia, ma niewielką ilość ruchu, a to jest przyczyną wielu chorób cywilizacyjnych, między innymi otyłości. Tylko 2 % z nas ocenia siebie jako otyłych, niestety z medycznego punktu widzenia dotyczy to aż 53% dorosłych Polaków! Poza niewystarczającą ilością wysiłku fizycznego, nadwadze sprzyjają takie czynniki jak złe, nadmiar soli, rozregulowanie gospodarki hormonalnej wywołana zarówno środkami antykoncepcyjnymi oraz innymi lekami, jak też jedzeniem mięs (między innymi drobiu) nafaszerowanych hormonami.

Continue reading Otyłość