All articles about Ciśnienie

ciśnienie

Ciśnieniomierz naramienny pozwoli nam badać regularnie nasze ciśnienie

Gdy stan naszego chorego się nie poprawia, lecz równocześnie nie zagraża już jego życiu, to nierzadko możemy go zabrać do mieszkania, obiecując, że przygotujemy dla niego dobre pomieszczenie, z wszystkimi niezbędnymi rzeczami. Na szczęście istnieją odpowiednie miejsca, w których możemy za nieduże pieniądze wypożyczyć butle tlenowe, albo specjalne łóżka przeciwodleżynowe.

Continue reading Ciśnieniomierz naramienny pozwoli nam badać regularnie nasze ciśnienie

To są całkowicie bezpieczne środki

Od czasu do czasu mamy szanse się zetknąć z stwierdzeniem, iż takie ciągłe zażywanie różnorakich suplementów diety, że ich wymieszanie, ma szanse doprowadzić do tego, iż zamiast opierać własny organizm oraz umacniać swoje zdrowie, to sobie szkodzimy. Jednak należy wydawać sobie sprawę z tego, że takie stwierdzenia są zupełnie niedorzeczne oraz bez wątpienia nie należy sobie tym zawracać myśli, szczególnie kiedy naprawdę leży nam na sercu nasze zdrowie.

Continue reading To są całkowicie bezpieczne środki

Odchudzanie – tak łatwo powiedzieć

Gdy temperatura wzrasta to prognoza, iż pora porzucić kilka nieprzydatnych partii odzieży. Do komody chowamy kurtki, swetry, chowamy buty na zimę, a czapkę zimową zamieniamy na tą z daszkiem. Przez zimę jednakże „przybyło” nas trochę, tak, siedzenie w długotrwałe zimowe wieczory i objadanie się, zero ruchu – to czynniki, które wpływają na nowe, bezużyteczne kilogramy. A później przybywa wiosenno-letni sezon, a wielu z nas wstydzi się rozebrać… Zróbmy coś z tym!

Continue reading Odchudzanie – tak łatwo powiedzieć

Nawet żadne odchylenia powinny nas martwić

Od czasu do czasu zdarza się tak, że widzimy jasno, iż coś złego dzieje się z naszym organizmem, że czujemy się gorzej niż zazwyczaj, ale dochodzimy do zdania, że niedługo to przejdzie, iż nie ma się czym stresować. A prawda jest taka, iż każde gorsze samopoczucie powinno być przez nas nagle odnotowane i jeśli utrzymuje się przez parę dni, to musimy się jak najszybciej zapisać do lekarza, tak aby on miał szanse ocenić, co się dokładnie z nami dzieje oraz czy jest tu niezbędna interwencja jakichś leków.

Continue reading Nawet żadne odchylenia powinny nas martwić

Kardiomonitor to konieczny sprzęt do udzielania pomocy medycznej

Ze względu na konieczność w kontrolowania stanu samopoczucia pacjenta kardiomonitory winny być w większości placówek szpitalnych. Jest to szczególnie znaczący i konieczny sprzęt. Nadzwyczaj zrozumiały w obsłudze i ułatwiający działalność personelu medycznego. Kiedy na początku pacjentowi jest udzielona pomoc przedmedyczna następnym posunięciem jest podłączenie chorego pod kardiomonitor.

Continue reading Kardiomonitor to konieczny sprzęt do udzielania pomocy medycznej