All articles about Cera

cera

Zdrowy i perfekcyjny make-up, dzięki kosmetykom naturalnym|Makijaż z użyciem kosmetyków naturalnych – jakie produkty warto wybrać?

Makijaż ma służyć zamaskowaniu niedoskonałości i podkreśleniu zalet. Na obecnym rynku dostępnych jest mnóstwo produktów, które przybliżają nas to tego, by osiągać właśnie takie efekty, ale na szczególną uwagę zasługują kosmetyki naturalne. Co jest tego powodem?

Continue reading Zdrowy i perfekcyjny make-up, dzięki kosmetykom naturalnym|Makijaż z użyciem kosmetyków naturalnych – jakie produkty warto wybrać?

Dlaczego pożądane byłoby pić zieloną herbatę i herbaty ziołowe?

Na sklepowych półkach znajdziemy mnogość typów herbat. Zazwyczaj sięgamy po typowe herbaty czarne, wiele jednostek gustuje również w herbatach owocowych. A czy w naszym domu znajdują się również herbaty zielone lub ziołowe?

Continue reading Dlaczego pożądane byłoby pić zieloną herbatę i herbaty ziołowe?

Każdy chce pięknie wyglądać

Każdy pragnie wyglądać jak najwspanialej, a co się z tym wiąże wydatkujemy dużo pieniędzy na właściwe preparaty i zabiegi, które powinny nam w tym dopomóc. Specjalne kremy, maseczki, peelingi to wszystko robimy regularnie, chcąc aby nasza skóra jak najdłużej przedstawiała się młodo, pięknie oraz elastycznie. Co ważne, to od czasu do czasu umiemy przeznaczyć naprawdę ogromne oszczędności na kosmetyki, lecz czy na pewno wciąż korzystamy z tego co najwspanialsze?

Continue reading Każdy chce pięknie wyglądać

Przesuszone włosy, zmęczona twarz, to jeszcze nie wyrok – dzisiejsze kosmetyki śpieszą na ratunek

Na niewłaściwy stan włosów wpływają rożne, mniej lub bardziej ostre środki do pielęgnacji. Dodatkowo, podobnie jak skóra twarzy i rąk, są stale narażone na wpływ niekorzystnych warunków atmosferycznych. Kiedy włosy robią się przesuszone, kruche oraz podatne na wypadanie, dobrym sposobem staje się ich skuteczna regeneracja.

Continue reading Przesuszone włosy, zmęczona twarz, to jeszcze nie wyrok – dzisiejsze kosmetyki śpieszą na ratunek

Poznaj siłę medycyny estetycznej i poczuj się znów młodo.

Młodość, to temat stale pojawiający się w rozmowach pań, w znanych gazetach oraz lubianych programach telewizyjnych. Czy znane zabiegi kosmetyczne mogą zatrzymać czas i przywrócić atrakcyjny wygląd? A jeżeli tak – to jak długo będziemy obserwować ich skutek?

Continue reading Poznaj siłę medycyny estetycznej i poczuj się znów młodo.