All articles about Biuro podróży

biuro podróży

Wakacje 2014

Wakacje zbliżają się naprawdę wielkimi krokami, czas więc zacząć myśleć o nich na poważnie jak również planować swój wyjazd. Warto więc przeglądać nowe broszury reklamowe na wczasy 2014 jak również zorientować się w ofertach doskonałych i wytrawnych biur podróży. Czy w tym roku należy wyprawić się do Tunezji, Maroka, a może najlepsza opcją będą wczasy Bułgaria?

Continue reading Wakacje 2014

Jak szukać zniżek na bilet na samolot?

Większość z nas ma już opracowane plany urlop. Zaplanowaliśmy już dokąd chcemy się udać, być może już nawet podjęliśmy decyzję jak się tam przemieścić. Większość turystów teraz wybiera lot samolotem – tak jest najszybciej, wygodnie, a bardzo często najtaniej. Tanie bilety lotnicze są osiągalne dla każdego podróżującego.

Continue reading Jak szukać zniżek na bilet na samolot?

Na wakacje możesz pojechać z Niemiec, to pomyślna opcja, gdy pragniesz oszczędzić na przelocie

Wakacje są czasem, kiedy nareszcie możemy odetchnąć od obowiązków oraz stresów zawodowych, więc to normalne, że chcemy, aby były wyjątkowe i niezapomniane. Nieraz odkładamy pieniądze cały rok, by jechać w jakieś ładne oraz ciekawe miejsce i skosztować wszystkich dostępnych na miejscu przyjemności. Pamiętajmy, że wakacje są tylko raz w roku, zatem powinno się uczynić wszystko, aby były wyjątkowe.

Continue reading Na wakacje możesz pojechać z Niemiec, to pomyślna opcja, gdy pragniesz oszczędzić na przelocie

Dokąd wyjechać z rodziną na wakacje? Jakie miejsca odwiedzić?

Każdy z nas chce mieć wspaniały urlop, szczególnie jeśli przez cały rok ciężko pracujemy i nie mamy możliwości zorganizować sobie wyjazdu przynajmniej na parę dni. W dzisiejszych czasach ludzie, w głównej mierze zaczynający karierę zawodową, rzadko kiedy mają możliwość wyjeżdżać na wycieczki i wszelkiego rodzaju wyprawy, w szczególności te egzotyczne, na jakie trzeba wydać sporo oszczędności.

Continue reading Dokąd wyjechać z rodziną na wakacje? Jakie miejsca odwiedzić?