All articles about Biura podróży

Biura podróży

Najciekawszy kierunek na letni odpoczynek

W dzisiejszych czasach należy mocno postarać się, aby każde wakacje okazały się naprawdę przeżyciem wspaniałym. Na początek warto wiedzieć, że nie tylko oblężone przez turystów miejsca, takie jak Tunezja, Włochy czy Anglia są warte zobaczenia. Bułgaria to naprawdę świetna opcja.

Continue reading Najciekawszy kierunek na letni odpoczynek

Interesująca wycieczka do Kenii

Afryka jest kontynentem niezwykle tajemniczym dla nas, ludzi z Europy. Jest tam niemało niezwykłych krajów i pięknych zakątków, o których nie wiemy wiele. Dobrze jest to zmienić i w czasie kolejnej okazji skorzystać z interesujących propozycji popularnego biura podróży. W państwie takim jak Kenia safari uchodzi za jedną z najciekawszych atrakcji. Morze, pełne uroku zachody słońca, a także zetknięcie się z dzikimi zwierzętami na długi czas zostanie w naszej pamięci.

Continue reading Interesująca wycieczka do Kenii

Czy warto zarezerwować letni urlop first minute?

W najmniej przyjaznych pogodowo miesiącach roku nostalgicznie wyczekujemy okresu pory wiosennej i letniej. Dłuższe i słoneczne dni sprawiają, że mamy więcej energii do życia nawet po ciężkim dniu w pracy i chętniej planujemy spędzanie wolnego czasu poza domem. Jakkolwiek za oknem jest jeszcze chłodno, szaro i ponuro jest to doskonały czas na obmyślenie letniego urlopu. Dlaczego akurat teraz?

Continue reading Czy warto zarezerwować letni urlop first minute?

Polecane propozycje na wakacyjne wojaże

Wreszcie przyszło lato. Zima w tym roku wyjątkowo dawała nam popalić. Stąd też długie i pogodne dni są dla nas wybawieniem. Wspaniała pogoda, jaka jest za oknem, niezwykle nas rozprasza. Nie potrafimy skupić się na naszych codziennych sprawach. Poszukujemy każdej wymówki, aby choć na chwilę odciąć się od zajęć i pomarzyć o zbliżającym się wielkim krokami wakacyjnym wyjeździe. Wielu z nas z pewnością już kupiło w jednym z biur podróży rodzinne wczasy w jakimś przepięknym kraju za granicą. Jeśli my jeszcze się za to nie zabraliśmy ,to czas najwyższy, aby to zrobić. W innym wypadku może dla nas braknąć miejsc.

Continue reading Polecane propozycje na wakacyjne wojaże

Na bora bora mamy sposobność wyjechać w każdej chwili

Z każdego miejsca ma szansę okazać się dostępna polinezja francuska

Gdy posiadamy ochotę przeżyć najbliższy urlop gdzieś poza granicami naszego kraju, to należy się namyślić jaki kierunek wybrać, a potem zobaczyć, jakie transporty z naszego kraju, będą nam przedstawiane.

Continue reading Na bora bora mamy sposobność wyjechać w każdej chwili