Gdy osiągamy pewien wiek, coraz trudniej nam wyglądać młodo. Wiele zależy również od naszych genów. Faktem jest, że jedni starzeją się szybciej, inni wolniej.

Naturalnie trzeba dbać o siebie, aby zachować młodość, aczkolwiek na proces starzenia się nie mamy wpływu. Aktualnie jednakże nasza kultura narzuca nam styl życia, w myśl którego powinnyśmy jak najdłużej wyglądać młodzieńczo. Tak silny trend pozwolił na szybki rozwój dermatologii estetycznej.

medycyna estetyczna

Autor: Agencja Royal Brand PR
Źródło: Agencja Royal Brand PR

Często po młodość w kremie udajemy się już nie do drogerii, ale kosmetyczki. Odmładzające zabiegi są zazwyczaj bardziej efektywne, lecz ich ceny są raczej wysokie i nie każdego stać na taki luksus. Generalnie medycyna estetyczna przychodzi nam z pomocą, gdy pragniemy szybko przywrócić swojej skórze blask.

Oprócz tego w gabinetach kosmetycznych możemy wykonać zabiegi, które dość dogłębnie mogą wpłynąć na nasz wygląd. Jednym z nich jest lipoliza, czyli zabieg, który efektywnie zmniejsza tkankę tłuszczową. Jest to powszechnie stosowana metoda, która nie wymaga operacji chirurgicznej. Zazwyczaj wystarczą 2 -3 zabiegi, by usunąć niedużą ilość tkanki tłuszczowej, np. z podbródka. W przypadku, gdy mamy zamiar pozbyć się tłuszczu z większych partii ciała, musimy liczyć się z większymi wydatkami, ponieważ ilość niezbędnych zabiegów wzrasta do 7 – 8. Mimo że standardowy zabieg (http://glowspa.pl/infuzja-tlenowa/) lipolizy jest mało inwazyjny, to jednak występują niektóre skutki uboczne w postaci pieczenia i opuchlizny, które goją się z czasem. Szczegóły o zabiegu na

medycyna estetyczna

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Kolejny zabieg, dzięki któremu możemy w łatwy sposób odjąć sobie 20 lat to botox.

Ten artykuł ma fascynujące dane na opisywany wątek, ale jeżeli chcesz poznać podobne aktualności, to szczegółowo przeanalizuj solidne informacje (http://www.rajsoczewek.pl/plyny-horien).

Obecnie chyba już wszyscy mają świadomość, na czym polega procedura ostrzykiwania botoksem (przykłady), zwłaszcza po tym, jak zabieg stał się popularny wśród ludzi show biznesu. W prasie plotkarskiej często komentuje się na zdjęciach znanych aktorów i aktorek efekt “przed i po”. Za pomocą tego botoksu zmniejsza zmarszczki nawet do 70%.

Należy jednak mieć na uwadze fakt, że widoczne rezultaty są nietrwałe i po jakimś czasie należy potworzyć kurację. Oczywiście jak w przypadku wszystkich tego typu podskórnych zbiegów, również i tu musimy się liczyć z tym, że pacjenci mogą czuć pewien dyskomfort. Ceny botoksu mieszczą się przeważnie w granicach od 200 – 1200 zł, w zależności od lokalizacji zmarszczek oraz naturalnie klasy specjalisty.